تعمیرگوشی سامسونگ گلکسی S9

تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر شما دارای گوشی سامسونگ گلکسی S9 هستید به سرویس خدمات تعمیر گوشی قابل اعتماد نیاز دارید که بتوانید روی آن حساب کنید. وقتی گوشی گلکسی S9 شما به هر چیزی از تعمیر صفحه نمایش گرفته تا جایگزین کردن باتری برای آن احتیاج دارد ، ایران سرویس دارای قطعات ، ابزار و تجربه کافی است تا کار تعمیر گوشی شما را به بهترین نحو و با سرعت و بدون هیچ زحمتی و با بهترین کیفیت انجام دهد که مجموعه ایران سرویس صرفا دارای یک نمایندگیست و همچین شما میتوانید گوشی گلکسی S9  خود را به ایران سرویس بفروشید یا با یکی از محصولات حرفه ای موجود در فروشگاه ما معاوضه کنید. سامسونگ گلکسی S9 در فوریه 2018 خبر انتشار آن را دادند و در ماه مارس 2018 این محصول منتشر شد .  این گوشی یک صفحه نمایش 5.8 اینچی دارد و دارای دوربین عقب با رزولیشن 12 مگاپیکسل و دوربین جلو با رزولیشن 8 مگاپیکسل است. این مدل قابلیت پیشرفته باتری را دارد و هنوز هم فناوری شارژ بی سیم مورد علاقه طرفداران را ارائه میدهد.  مصرف کنندگان ویژگی های جدید مانند AR emoji که به شما اجازه می دهد تا یک شکلک روی ظاهر خود ایجاد کنید دوست دارند. ویژگی ترجمه زنده نیز بسیار هیجان انگیز است چون این امکان را میدهد که شما دوربین را به روی متن بگیرید و به صورت خودکار آن را ترجمه کند. اجازه ندهید آسیب اتفاقی شما را از استفاده و لذت بردن از تمام ویژگی های فوق العاده S9 باز دارد. به سرعت و با آرامش خاطر به ایران سرویس تکیه کنید، خدمات قابل اعتماد تعمیر گوشی گلکسی S9  .

تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S9 که با آب آسیب دیده

اگر گوشی هوشمند شما خیس شود، لازم نیست نگران شوید! گوشی گلکسی S9  همراه IP68 ساخته شده که قابلیت ضد آب بودن دارد و این دستگاه در برخورد با آب دچار مشکل نمی شود. اگر شما حس می کنید که گوشی شما دچار صدمه ناشی تماس با آب شده است، آن را به ایران سرویس بیاورید. تیم توانمند ما با تمام امکانات به صورت کاملا مجهز برای رفع عیب و حل هرگونه مشکلی ناشی از نفوذ آب آماده اند. با مرکز محلی تعمیر گوشی ایران سرویس تماس بگیرید و به طور رایگان هزینه و مدت زمان تعمیر گوشی همراه خود را محاسبه کنید!

هزینه این تعمیرات چقدر است؟

در مرکز تعمیر گوشی ایران سرویس، تعمیرگوشی سامسونگ گلکسی S9 هزینه خیلی زیادی ندارد. خدمات ما سریع، قابل اعتماد و از همه مهمتر بسیار مقرون به صرفه اند. بر اساس نوع آسیب دیدگی و مقدار گسترش صدمات در دستگاه سامسونگ شما، قیمت تعمیرات متفاوت خواهد بود. برای تخمین رایگان قیمت و طول مدت زمان تعمیر گوشی با فروشگاه محلی ایران سرویس تماس بگیرید.