تعمیرات گوشی سامسونگ – نمایندگی موبایل سامسونگ

عیب یابی و رفع مشکلات گوشی های سامسونگ با رعایت موازین خاص در نمایندگی تعمیرات سامسونگ  صورت می گیرد.
به همین خاطر از صدمه رسیدن به قسمت های دیگر گوشی ممانعت می شود و  موجب بازیابی کیفیت مطلوب  آن به مانند روز اول می شود.
اغلب تعمیرکاران در حال فعالیت در مراکز غیر مجاز ، از دانش  کافی و تخصصی برخوردار نیستند و تنها با تکیه بر تجربه‌های خود تاکنون  اقدام به تعمیرات گوشی می نمایند به همین جهت اغلب این تعمیرات، بی ثمر بوده و دستگاه مجددا به همان مشکل بر می خورد و تنها باعث متحمل شدن هزینه اضافی برای مشتری می شود.

برای همین کارشناسان و تکنسین های نمایندگی سامسونگ توصیه می‌کنند که در مواقع ایجاد نقص در هر بخش از گوشی های سامسونگ، بایستی گوشی خود را فقط به مراکز و نمایندگی های قانونی سامسونگ و  مجاز برده  و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیر استاندارد که از اطلاعات و تکنولوژی لازم بهره مند نیستند، خودداری کنید.

نکات لازم و ضروری در تعمیر موبایل سامسونگ

ایرادات و نواقص به وجود آمده در موبایل سامسونگ امکان دارد سخت افزاری، نرم افزاری و یا توام با یکدیگر باشند، به همین جهت عیب یابی دقیق و تشخیص صحیح آن اصلی ترین نکته در تعمیرات موبایل سامسونگ به شمار می آید. در قدم بعدی کارشناسان ما با توجه به ایراد و نقص به وجود آمده بایستی پروسه تعمیر را به صحیح ترین شکل ممکن طی کنند . خطا در هر کدام از مراحل تعمیر ، پیدایش مشکلات بیشتری را در پی خواهد داشت . نمایندگی تخصصی تعمیرات سامسونگ با تفکیک محصولات در بخش تعمیرات، این قابلیت را مهیا ساخته تا کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری تعمیرات لازمه را در بخش تخصصی  مربوطه به انجام برسانند. کارشناسان نمایندگی تخصصی تعمیرات سامسونگ با مهارت چندین ساله تجربه در خصوص تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و به کارگیری از به‌روزترین ابزارهای و امکانات الکترونیکی، تمامی تعمیرات مورد نیاز موبایل‌های سامسونگ را با قطعات اصلی و هزینه مصوب در اختیار  مشتریان عزیز می گذارد.

نمایندگی تخصصی تعمیرات سامسونگ به علت نظام مشتری‌مداری، ارزش ویژه‌ای برای ارائه خدمات‌ سریع با قیمت‌ها و مبالغ مصوب شرکتی به مشتریان عزیز قائل است. کلیه تعمیرات سامسونگ در این نمایندگی، طبق استانداردهای بین المللی و اساس علمی مطرح شده از جانب کمپانی‌های سازنده شکل می گیرد.

***

تعمیر موبایل سامسونگ باید بر اساس پارامترهای ویژه ای صورت گیرد تا از صدمه به سایر قسمت های دستگاه پیشگیری شود و دست یابی به کیفیت اولیه میسر شود. ولی سوال ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیر موبایل سامسونگ در تمامی تعمیرگاه‌های موبایل انجام می شود؟متاسفانه جواب منفی می باشد. اکثر تعمیرکاران مشغول به کار، فاقد دانش تخصصی و آکادمیک هستند و تنها با تکیه بر تجارب گذشته خود در تعمیرات گوشی، دست به کار می شوند؛ از همین حیث  معمولا در بیشتر تعمیرات انجام شده، دستگاه تلفن همراه نه تنها مشکلش برطرف نمی شود بلکه مشکلی بر عیوبش اضافه هم می شود. به همین دلیل است که کارشناسان تعمیر موبایل اصرار دارند در صورت ایجاد ایراد در هر گوشی موبایل سامسونگ ، باید آن را فقط و فقط به نمایندگی های مجاز تعمیرات گوشی سامسونگ ببرند. دارندگان گوشی های سامسونگ می توانند برای اخذ حرفه ای ترین و بهترین خدمات در رابطه بازیابی و تعمیر موبایل سامسونگ به این نمایندگی مراجعه نمایند.

برطرف کردن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در واحدهای تخصصی نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ

به دلیل آنکه عیوب به وجود آمده در موبایل سامسونگ احتمال دارد برای مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری و یا ترکیبی از هر دو باشد، نمایندگی موبایل سامسونگ با اختصاص بخش تخصصی تعمیرات موبایل، این بستر را به وجود آورده است تا متخصصین نرم افزاری و سخت افزاری تعمیرات مورد نیاز را در بخش های تخصصی انجام دهند. تکنسین های نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ با برخورداری از سال‌ها تجربه در امور تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل و به کارگیری از به‌روزترین ابزارآلات الکترونیکی، تمامی تعمیرات مورد نیاز موبایل‌های سامسونگ را با قطعات اصل  و مبلغ  مصوب به کاربران عزیز ارائه می‌دهند. نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ به علت ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام به خصوصی به خدمات‌رسانی زودهنگام با مبالغ مصوب شرکتی به مشتریان گرامی دارد. کلیه تعمیرات موبایل سامسونگ در این نمایندگی، طبق استانداردهای بین المللی و اصول علمی مطرح شده از جانب کمپانی‌های سازنده انجام می شود.

نظر خود را بنویسید

صدای مشتری 09190812729
شماره های تماس :021-66098417-66030825
آدرس: خیابان آزادی، خیابان بهبودی، نرسیده به نصرت، جنب بانک سپه، پلاک 145، طبقه سوم واحد 7(مجهز به آسانسور و پارکینگ)