دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

انواع ماشین ظرفشویی. با وجود انواع مختلف ماشین ظرفشویی سامسونگ موجود، پیدا کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ مناسب برای خانه شما بسیار دشوار است. به دنبال ماشین ظرفشویی سامسونگ باشید که ویژگی های مورد نیاز شما را به سبکی متناسب با خانه شما ارائه دهد. در زیر به بسیاری از انواع مختلف ماشین ظرفشویی سامسونگ و مزایای آنها می پردازیم، بنابراین می توانید ماشین ظرفشویی سامسونگ را پیدا کنید که به بهترین وجه متناسب با نیاز شما باشد.

انواع ماشین ظرفشویی

انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ بر اساس نصب

ماشین ظرفشویی سامسونگ استاندارد و داخلی شما معمولاً با استفاده از اتصال دائمی به لوله کشی خانه شما نصب می شود. با این حال، می‌توانید ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ قابل حملی را هم بیابید که نیازی به اتصال خاصی ندارند و فقط از شیر سینک آشپزخانه استفاده می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، نوع ماشین ظرفشویی سامسونگ را انتخاب کنید:

توکار یا زیر پیشخوان

ماشین ظرفشویی سامسونگ توکار یا زیر پیشخوان رایج ترین نوع ماشین ظرفشویی سامسونگ است. آنها معمولاً در دو اندازه مختلف عرضه می شوند، ماشین ظرفشویی سامسونگ استاندارد ۲۴ اینچی و یک طیف گسترده تر ۱۸ اینچی. آنها با کناره های ناتمام عرضه می شوند، زیرا معمولاً بین کابینت ها زیر یک میز قرار می گیرند.

فواید استفاده از انواع ماشین ظرفشویی

بدون فضای پیشخوان و حداقل فضای کف را اشغال می کند

 • معمولاً دارای ویژگی‌های بیشتری نسبت به مدل‌های قابل حمل مانند تنظیمات تخصصی شستشو و خشک کردن، ظرفیت‌های بزرگتر از گزینه‌های قابل حمل و حتی گاهی اوقات یک قفسه سوم است.
 • می توانید همزمان از سینک آشپزخانه خود استفاده کنید و ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را روشن کنید زیرا نیازی به اتصال شیر آب ندارند.

ماشین ظرفشویی سامسونگ قابل حمل

برای افرادی که در فضاهای کوچک مانند آپارتمان‌های شهری، تریلرها یا RV زندگی می‌کنند، ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ قابل حمل برای زمانی که فضای آشپزخانه محدود است، بهترین هستند. آنها نیازی به اتصال لوله کشی خود ندارند، در عوض به یک آداپتور شیر آب که به سینک وصل می شود متکی هستند. مدل‌های مختلفی با اندازه‌های مختلف در دسترس هستند، از جمله مدل‌های استاندارد ۲۴ اینچی، ۱۸ اینچی جمع‌وجورتر، و همچنین مدل‌های میز کوچک‌تر. درباره نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی سامسونگ قابل حمل بیشتر بدانید.

حتما بخوانید   5 راه جلوگیری از تغییر ورودی تلویزیون سامسونگ

فواید استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ قابل حمل

از آنجایی که آنها نیازی به راه اندازی دائمی ندارند، می توانید ماشین ظرفشویی سامسونگ قابل حمل خود را به هر کجا که حرکت می کنید ببرید

می تواند فضای اضافی روی میز را فراهم کند زیرا بسیاری از ماشین های ظرفشویی سامسونگ قابل حمل دارای سطح چوبی بلوک قصابی هستند

معمولاً قیمت پایین تری نسبت به همتایان داخلی خود ارائه می دهد

ماشین ظرفشویی سامسونگ یکپارچه یا پانل آماده

یکی دیگر از سبک‌های داخلی، این نوع ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ به شما امکان می‌دهند ظاهری شخصی‌تر به آشپزخانه خود اضافه کنید. ماشین ظرفشویی سامسونگ های پانل آماده با نمای بیرونی سفارشی سازگار هستند که می توانید با کابینت هماهنگ کنید تا ظاهری ساده تر از ماشین های ظرفشویی سامسونگ سنتی داشته باشید. آنها نیاز به نصب لوله کشی دارند، بنابراین آنها به یک فضای دائمی در آشپزخانه شما نیاز دارند.

فواید استفاده از ماشین های ظرفشویی یکپارچه

با کابینت های موجود می توانید ظاهری منسجم ایجاد کنید

می‌توانند فضای شما را نرم‌تر کنند، زیرا ظاهر صنعتی‌تری نسبت به ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ معمولی ندارند

معمولاً ویژگی‌های مشابه دیگر ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ داخلی را ارائه می‌دهند تا بتوانید یکی از آن‌ها را پیدا کنید که متناسب با نیازهای خانواده شما باشد.

انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ بر اساس سایز

هنگام خرید یک ماشین ظرفشویی سامسونگ جدید، باید اندازه خانه خود و همچنین فضایی را که در آشپزخانه خود دارید در نظر بگیرید. در حالی که اندازه استاندارد برای ماشین ظرفشویی سامسونگ های قابل حمل یا توکار ۲۴ اینچ عرض دارد، می توانید اندازه های جمع و جورتر مانند مدل های ۱۸ اینچی یا کوچکتر و همچنین ماشین ظرفشویی سامسونگ های بزرگ و بلند را برای ظرفیت های بزرگتر پیدا کنید. برای یادگیری نحوه اندازه گیری فضای ماشین ظرفشویی سامسونگ جدید، این راهنمای ابعاد ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما نشان می دهد که ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه اندازه نیاز دارید. برای بررسی سایر ملاحظات هنگام انتخاب دستگاه مناسب، در مورد ماشین ظرفشویی سامسونگ بی صدا بخوانید.

حتما بخوانید   عدم کارکرد اسپیکر گلکسی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ اندازه استاندارد

اندازه استاندارد برای ماشین ظرفشویی سامسونگ توکار تقریباً ۲۴ اینچ عرض در ۲۴ اینچ عمق و ۳۵ اینچ ارتفاع است. شما مدل های مختلفی را خواهید یافت که ویژگی های مختلفی مانند شروع تاخیری، چرخه های سریع و حتی قفسه های سوم را ارائه می دهند.

فواید

 • به عنوان رایج ترین اندازه برای ماشین های ظرفشویی سامسونگ، تنوع زیادی در ویژگی ها، پرداخت ها و قیمت ها خواهید داشت.
 • ایده آل برای خانواده های بزرگتر که به سرعت غذاها را می پزند و اغلب آشپزی می کنند
 • در حالی که ممکن است فضای زیر کابینت را قربانی کنید، فضای پیشخوان را دست نخورده نگه خواهید داشت

ماشین ظرفشویی سامسونگ کوچک یا جمع و جور

برای فضاهای کوچکی که فضای زیادی ندارند، ماشین ظرفشویی سامسونگ فشرده می تواند گزینه خوبی باشد. آنها هنوز هم می توانند همان ویژگی های ماشین ظرفشویی سامسونگ با ظرفیت کامل را ارائه دهند، اما با ردپایی کمتر. اندازه‌گیری‌ها برای ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ فشرده معمولاً ۱۸ اینچ عرض، ۲۴ اینچ عمق و ۳۵ اینچ ارتفاع است، اگرچه ممکن است بسته به مدل متفاوت باشد.

فواید

 • اگرچه انتخاب بزرگی به اندازه ماشین ظرفشویی سامسونگ با اندازه استاندارد وجود ندارد، اما همچنان می توانید آنها را در سبک ها و رنگ های مختلف پیدا کنید.
 • بسته به مدل و ویژگی ها، ماشین ظرفشویی سامسونگ های جمع و جور ممکن است قیمت کمتری نسبت به برخی از مدل های سایز کامل داشته باشند.
 • آنها عملکرد یک ماشین ظرفشویی سامسونگ با اندازه استاندارد را ارائه می دهند، بدون اینکه فضای کابینت کمتری را قربانی کنند.
حتما بخوانید   رفع 10 مشکل رایج پرینتر سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ با ظرفیت بالا

در حالی که اکثر ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ با اندازه استاندارد می‌توانند به طور متوسط ​​در ۱۲ مکان قرار بگیرند، ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ با ظرفیت بزرگ‌تر معمولاً می‌توانند حداقل در ۱۴ مکان تنظیم شوند، اگر نه بیشتر. در حالی که عرض برخی از آنها ۲۴ اینچ استاندارد است، برخی دیگر در عرض های بزرگ از ۳۰ تا ۴۲ اینچ هستند.

فواید

 • می‌تواند با گزینه قفسه سوم همراه باشد که به شما امکان می‌دهد ظروف و ظروف بیشتری را در ماشین ظرفشویی سامسونگ قرار دهید، مانند ماشین ظرفشویی سامسونگ Whirlpool® ۳rd Rack که برای لیوان‌ها و کاسه‌های اضافی مناسب است.
 • برای خانواده های بزرگتر یا اگر اغلب اوقات سرگرمی می کنید، بهترین است
 • از آنجایی که آنها می توانند بیشتر جا شوند، به طور بالقوه می توانید ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را کمتر کار کنید و بشقاب های بزرگ سرو را در آن قرار دهید.

پیشنهاد مطالعه: راه حل های ویژه برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =