تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ از خدمات پس از فروش شرکت سامسونگ می‌باشد که با نمایندگی‌هایی در کشور و شهرهای مختلف این خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مرکز تعمیرات تلویزیون با تکنسین‌های آموزش دیده و واحد مجزا برای تعمیرات تلویزیون‌های معیوب در کمترین زمان تلویزیون‌های سامسونگ را به حالت اول تعمیر می‌کنند. این مرکز با دستگاه‌های هوشمند برای تعمیر پنل، تعمیر بک لایت، تعمیر فلت ها و … عیب یابی دستگاه را انجام و خرابی دستگاه را به‌طور دقیق شناسایی می کنن و پس از تعمیر نیز با دستگاه تست نهایی گرفته و از عملکرد صحیح دستگاه تلویزیون اطمینان پیدا می‌کنند. تعمیرات تلویزیون سامسونگ از تخصصی‌ترین واحد این مرکز می‌باشد.

هزینه تعمیر مطابق تعرفه اتحادیه تعیین شده است لذا بعضی مراکز که زیر نظر اتحادیه نیستند با هزینه‌های گزاف اقدام به تعمیر می‌کنند. می‌توانید با تماس کاشناسان از هزینه و زمان تعمیر مطلع شوید و در صورت موافقت اقدام به انتقال دستگاه و تعمیر نمایند. نکاتی که باید در تعیین هزینه توجه داشته باشید هزینه کارمزد تعمیر تلویزیون سامسونگ بستگی به پیچیدگی دستگاه متغیر است که قبل از هر گونه اقدام برای تعمیر به اطلاع شما می‌رسانیم. هزینه قطعات تعویض شده مطابق قیمت روز محاسبه می‌شود در نتیجه هزینه‌های لازم برای تعمیر بر حسب تعرفه‌های اتحادیه و قیمت روز قطعات محاسبه می‌شود.

برای استعلام هزینه و زمان تعمیر تلویزیون سامسونگ با ما تماس بگیرید

مشکلاتی که در نظر کاربر خرابی محسوب می‌شود اما نیازی به تعمیر توسط تکنسین ندارد حتماً قبل از هر اقدامی برای تعمیر نگات زیر را مطالعه کنید.

تنظیمات تصویر:

مواردی که ممکن است در مورد تصویر تلویزیون برای شما اتفاق افتاده باشد.

صفحه نمایش تیره و تار است:

از قسمت تنظیمات تلویزیون بخش backlight صفحه تنظیم کنید

عدم تناسب بین رنگ‌ها: 

پاز بخش تنظیمات بخش color temperature می‌توانید تنظیمات مربوط انجام دهید

تصاویر اجسام خیلی سفید یا زرد هستند:

در بخش تنظیمات رنگ را به‌طور پیشفرض انتخاب کنید.

رنگ مشکی به رنگ خاکستری دیده می‌شود:

تنظیمات black level صفحه را افزایش دهید.یا تنظیمات RGB منابع را با تلویزیون تطبیق دهید.

در تصاویر فیلم قسمت‌های مشکی یا تاریک به‌صورت جدا نمایش داده می‌شود:

در تنظیمات بخش تصویر گزینه حذف نویز را فعال کنید – اتصالات را چک و مطمئن شوید از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

پس از روشن کردن تلویزین بعد از چند دقیقه خاموش می‌شود:

بردهای تلویزیون‌های LED که تنظیم نور بک لایت را بر عهده دارند ممکن است دچار خرابی شده باشد که می‌توانید با درخواست اعزام کارشناس در منزل انجام دهید

خرابی‌های پنل تلویزیون سامسونگ به‌طوری است که کاملاً مشخص در عملکرد صحیح دستگاه اختلالاتی ایجاد می‌کند. به گونه‌ای که کاربران با مشاهده متوجه خرابی پنل می‌شوند. اصلی‌ترین و بیشترین مورد در خرابی‌های پنل ایجاد خطوط عمودی یا افقی در صفحه نمایش است.

از علائم دیگر می‌توان به تاریکی و کم نور شدن تصویر، به هم ریختگی رنگها، عدم نمایش تصاویر، کند شدن تصویر تلویزیون و روشن شدن چراغ چشمک زن، از جمله علائمی هستند که در خرابی‌های پنل نمایان می‌شود. درصورت بروز این علائم هر چه سریعتر با نمایندگی‌های مجاز تماس بگیرید.

مواردی که نیاز به تعویض پنل دارند شامل :

خرابی Liquid  | مشکلات بک لایت پنل | عدم و اکنش صحیح پنل | پیکسل سوختگی | عدم عملکرد صحیح پیکسل‌ها | آب خوردگی پنل

در صورت روشن نمودن تلویزیون متوجه شدید که صدا دارد اما تصویر ظاهر نمی‌شود ممکن به دلایل مختلف بک لایت تلویزیون دچار خرابی شده باشد در این صورت تصویر کاملاً سیاه نمایان می‌شود. بک لایت در منزل قابل تعمیر می‌باشد نیازی به انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات سامسونگ نیست تنها با یک تماس می‌توانید و اعلام نوع خرابی درخواست اعزام تکنسین تعمیر به محل را نمایید.
یکی دیگر از دلایل سیاه شدن تصویر می‌تواند سوختن برد پاور تلویزیون باشد پاور جریان الکتریسیه را به بک لایت منتقل می نماید که درصورت خرابی خروجی بک لایت و یا پاور تصویر نمایان نمی‌شود.
در حالت دیگر می‌تواند برد تلویزیون دچار خرابی شده باشد که در این حالت تصویر به رنگ سورمه‌ای نمایان می‌شود. قابل تعمیر در محل نمی‌باشد و درصورت رضایت مشتری با پیک رایگاه به مرکز منتقل می‌شود.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

خدمات تعمیرات تلویزیون در محل

 • تعمیر پرش تصویر 
 • تعمیر فلت 
 • تعمیر آبخوردگی 
 • تعمیرات مشکل صدای 
 • تعمیر مقاومت 
 • تعمیرات پنل تلویزیون
 • تعمیر پاور تلویزیون
 • تعمیرات بک لایت 
 • نصب تلویزیون
 • عیبب یابی و تست عمکرد
 • نصب و یا تقویت آنتن
 • جنرال سرویس تلویزیون
 • تعمیرات تلویزیون پروجکشن
 • تنظیم نرم افزاری تلویزیون
 • تعمیرات تلویزیون های قدیمی
 • تعمیر کنترل عددی و لمسی
 • بهم ریختگی رنگ در تلویزیون
 • تعویض لامپ تصویر تلویزیون
 • تلویزیون صدا دارد، تصویر ندارد
 • تعمیر اسپیکر و بلندگو تلویزیون
 • HDMI تلویزیون خاموش می‌شود
 • تلویزیون بی دلیل خاموش می‌شود
 • تعمیر برد تغذیه تلویزیون
 • ضربه خوردن به تلویزیون

کدام خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ نیاز دارید ؟

تجهیزات هوشمند
مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ با تجهیزات هوشمند تست و عیب یابی، عیوب دستگاه را بطور دقیق پیدا و پس از تعمیر تست از عملکرد صحیح آن انجام می شود،
تعمیر در کمترین زمان و هزینه
تلویزیون سامسونگ از پر هزینه ترین تلویزیون های موجود بازار است که هزینه تعمیر چند برابر هزینه خرید آن می شود. هزینه تعمیر در نمایندگی بر حسب تعرفه اتحادیه می باشد.
دریافت و ارسال دستگاه رایگان
با ثبت خرابی تلویزیون و استعلام هزینه و زمان تعمیر، پیک رایگان جهت دریافت دستگاه معیوب و ارسال دستگاه پس از تعمیر به محل (شهر تهران و حومه) ارسال می شود.

سرویس دهی در محل برای تعمیرات تلویزیون‌های سامسونگ از مراکز معتبر همیشه مقرون به صرفه و زمان کمتری را طی می‌کند. بسیاری از کاربران امکان انتقال دستگاه به مراکز را ندارند یا دستگاه بزرگ و ظریف است که نمی‌تواند به سهولت منتقل کرد از این جهت تعمیرات سامسونگ با همکاری تکنسین‌های جوان تعمیرات خدماتی را در محل ارائه می‌دهند، توجه داشته باشید تمامی تکنسین‌های تعمیر در محل از پرسنل این مرکز و مورد اطمینان هستند. در این نمایندگی تنها با یک تماس و ثبت خرابی دستگاه تعمیر کار به محل اعزام می‌شود. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری لازم را جهت بهبود دستگاه در محل انجام می‌دهند.

به این ترتیب مشتریان زمان و هزینه‌ای را صرف جابجایی دستگاه ندارند و بدون ریسک در حمل و نقل دستگاه خود را در محل تعمیر شده تست و تحویل می‌گیرند.

کیفیت تعمیر در محل هیچ تفاوتی با تعمیر در محل ندارد این تنها بستگی به دانش و اطلاعات و دستگاه‌های تست و عیب یابی دارد که کارشناس اعزامی از آنها برخوردار هستند

 1. واحد تعمیرکاران اعزامی به محل به دلیل همراه داشتن تجهیزات و قطعات جانبی، نیازی به خروج و تهیه قطعات ندارند و این تسریع و صرفه جویی در زمان برای تعمیر دستگاه می‌شود.
 2. پس از عیب یابی و اعلام هزینه دقیق در صورت تأیید صاحب دستگاه، مراحل تعمیر آغاز می‌شود
 3. پس از اتمام تعمیر تمامی تعمیرات انجام شده تست و عملکرد دستگاه توسط صاحب دستگاه بررسی و تأیید می‌شود.
 4. تعمیرکاران آموزش‌های لازم برای بهبود عملکرد و عمر بیشتر دستگاه به رایگان به شما می‌دهند.
 5. در صورت درخواست مشتری و سؤالات و ابهامات می‌تواند از تعمیرکاران پرسیده و درصورت لزوم آموزش‌هایی توسط تعمیرکار ارائه می‌شود.
 6. در صورت تعمیر دستگاه در منزل نیازی به نتقال دستگاه به مرکز نمی‌باشد و همین باعث کاهش هزینه‌های نقل و انتقال و ریسک خرابی در حین جابجایی را کاهش می‌دهد.
 7. هزینه تعمیر در مرکز با هزینه تعمیر در محل یکسان است و هیچ هزینه اضافی در بر نخواهد داشت
 8. صاحب دستگاه می‌تواند در تمامی مراحل تعمیر نظاره گر تعمیرکار باشد
 9. تکنسین‌های تعمیر اعزام شده به دلیل همراه داشتن تجهیزات و ابزارهای لازم هیچ گونه محدودیتی در انجام تعمیر تلویزیون سامسونگ نخواهند داشت
 10. قطعات تعویضی مورد استفاده از اصالت و گارانتی تعمیر برخوردار است و کارشناس در صورت مشاهده قطعات تقلبی در دستگاه به صاحب دستگاه اطلاع می‌دهد.

تعمیر تلویزیون‌های آبخورده کار دشوار و گاهی غیر ممکن است اما زمانی که کاربر آگاهانه بلافاصله پس از آبخوردگی تلویزیون را خاموش و به مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس می‌گیرد، تعمیرکاران شانس بیشتری برای تعمیر تلویزیون آبخورده دارند و احتمال اینکه بتوانند تلویزیون را تعمیر کنند زیاد است.

با این شرایط گاهی به دلیل بی توجهی کاربر و عدم مراجعه به مراکز تعمیرات تلویزیون ممکن است دچار خرابی‌های زیادی شود که در نتیجه منجر به تعویض پنل تلویزیون و هزینه‌های گزافی شود این مرکز با خرید دستگاه‌های هوشمند اروپایی پنل های آبخورده تلویزیون را تعمیر و نیازی به تعویض پنل نمی‌باشد. و این می‌تواند بسیاری از هزینه‌های شمارا کاهش دهد.

سینما خانگی همان نمایشگر صوتی و تصویری جذابی که شبیه ساز سینما می‌باشد و لذت دیدن فیلم‌ها را چند برابر می‌کند خدمات تخصصی که در تعمیر سینما خانگی ارائه می‌شود توسط واحد مجزا و تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده انجام می‌شود.

عمده مشکلات سینما خانگی که مشاهده می‌شود می‌توان به:

 • کیفیت پایین در پخش تصویر
 • عدم شفاف بودن صدا و تفکیک صداها
 • خرابی ساب ووفر
 • عدم پخش دستگاه DVD
 • خرابی یا سوختگی منبع تغذیه

تعمیرات تلویزیون در محل

تلویزیون های سامسونگ از حساسیت های زیادی برخوردار هستند که باید به مرکز رسمی تعمیرات محول شود. این مرکز تنها مرکز در تهران و حومه است که پس از تعمیر با دستگاه تست عملکرد صحیح دستگاه را بررسی میکند ضمانت تعمیر این مرکز اطمینان شما را برای واگزاری تعمیر تلویزیون به ما را تضمین میکند 

توصیه‌هایی که مرکز تعمیر تلویزیون‌های سامسونگ به کاربران خود اطلاع می‌دهد شامل

از قرارداد تلویزیون در تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید (حتی در تابش نوری که از پنچره احاطه می‌شود) چراکه موجب داغ شدن پنل و قطعات سخت افزاری داخلی می‌شود و در طول زمان دچار خرابی‌های شدیدی که منجر به تعویض کامل قطعات می‌شود.

دستگاه را کاور نپوشانید یا در محیط‌های انباری پوشیده و بسته قرار ندهید دستگاه نیاز به تهویه دارد.

برای تمیز کردن دستگاه از دستمال‌های مرطوب یا خیس استفاده نکنید و یا شیشه پاک کن مستقیم به صفحه نمایش نزنید. در این صورت ترکیب رنگی تلویزیون به هم می‌خورد که نیاز به تعمیر دستگاه می‌شود.

در کنار تلویزیون نباید مایعات یا اجسام مغناطیسی قرارداد چراکه دستگاه شما دچار اختلالاتی می‌شود. درصورت ریختن مایعات فوراً از برق بکشید. خساراتی که ناشی از جریان برق ایجاد می‌شود را نمی‌توان با تعمیر جبران کرد