تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge

اگر شما صاحب گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge هستید نیاز به یک سرویس تعمیرات گوشی قابل اطمینان دارید که بتوانید روی آن حساب کنید وقتی گلکسی S6 Edge شما نیازمند هر چیزی اعم از تعبیرات صفحه‌نمایش تا جایگزین کردن باتری است ، ایران سرویس دارای قطعات ابزار و تجربه کافی است تا کار شما را به نحو زن و با سرعت و بدون هیچ زحمتی و با بهترین کیفیت انجام دهد که مجموعه ایران سرویس دارای یک نمایندگی است همچنین شما میتوانید گوشی گلکسی S6 Edge خود را به ایران سرویس بفروشید و یا با یکی از محصولات حرفه ای موجود در فروشگاه ما معاوضه کنید.  سامسونگ گلکسی S6 Edge جدیدترین نسخه سامسونگ است که در  آوریل 2015  عرضه شد. گوشی دارای صفحه نمایش لمسی خازنی 5.1 اینچ super AMOLED  و لب منحنی و دوربین 16 مگاپیکسل قدرتمند است.

 

تعمیر صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge

 صفحه نمایش منحنی چیزیست که سامسونگ گلکسی  S6 Edge  را از دیگر گوشی های هوشمند مانند آن متمایز کرده است با استفاده از این طراحی صفحه نمایش منحصر به فرد شما می‌توانید پیام ها و اعلان ها را مشاهده کنید  حتی اگر گوشی شما رو به پشت  و بر عکس باشد. همینطور صفحه نمایش سامسونگ گلکسی  S6 Edge  بسیار چشم نواز و هنوز در حال توسعه است.  هر گونه مشکلات روی صفحه نمایش این گوشی شامل خراشیدگی ترک خوردگی و یا شکستن صفحه نمایش نیاز به تعمیر ماهرانه ای دارد برای مشاوره رایگان  و اطلاع از تعمیرات  صفحه نمایش گوشی با خدمات تعمیر گوشی ایران سرویس تماس بگیرید. از این کارتان پشیمان نخواهید شد!

 تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge  آسیب دیده بر اثر نفوذ آب

در حالی که گوشی سامسونگ گلکسی S5   دارای یک طراحی ضد آب (تا زمانی که  محل پورت باتری بسته باشد )  است گلکسی S6 Edge مانند آن نیست مانند بسیاری از مدل های دیگر گوشی‌های هوشمند این گوشی نیز توسط آب صدمه می بیند.  اگر گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge  شما توسط آب و آسیب دید این آخر دنیا نیست  شما می توانید آن را  به خدمات تعمیر گوشی ایران سرویس بیاورید تکنسین‌های متخصص ما با تجربه و با ابزارهایی که در اختیار دارند می توانند گوشی شما را تعمیر کنند .

  تعمیر گوشی  گلکسی S6 Edge  چقدر هزینه دارد ؟

در  خدمات تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge نیازی نیست  به مقدار زیادی هزینه کنید. خدمات ما سریع ، قابل اعتماد و مهمتر از همه مقرون به صرفه است با توجه به نوع آسیب و میزان آسیب به دستگاه هزینه تعمیر آن متفاوت خواهد بود برای اطلاع از تخفیفات رایگان برای گوشی   گلکسی S6 Edge در خدمات تعمیر گوشی  با ایران سرویس  تماس بگیرید.