تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6

اگر شما صاحب گوشی سامسونگ گلکسی  S6 هستید نیاز به یک سرویس تعمیر گوشی قابل اطمینان دارید که بتوانید روی آن حساب کنید وقتی گلکسی  S6شما نیازمند هر چیزی اعم از تعمیرات صفحه‌نمایش تا جایگزین کردن باتری است ، ایران سرویس دارای قطعات ابزار و تجربه کافی است تا کار شما را به نحو احسن و با سرعت و بدون هیچ زحمتی و با بهترین کیفیت انجام دهد که مجموعه ایران سرویس دارای یک نمایندگی است همچنین شما میتوانید گوشی گلکسی S6 خود را به ایران سرویس بفروشید و یا با یکی از محصولات حرفه ای موجود در فروشگاه ما معاوضه کنید.  سامسونگ گلکسی S6 یکی از جدیدترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ است که در ماه مارس 2015 عرضه شد.  این گوشی دارای سیستم عامل Android OS v5.0.2 Lollipop  صفحه نمایش 5.1 اینچی  با رزولیشن 1440×2560  پیکسل است  به عبارت دیگر این یک گوشی  هوشمند  چشمگیر است.

 تعمیر صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی S6

 

 یکی از جذاب ترین ویژگی های سامسونگ گلکسی S6  صفحه نمایش 5.1  اینچی با تراکم577   پیکسل و  مانند تمام گوشی‌های هوشمند دیگر قابلیت چند لمسی است .  اما صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی  S6  مستعد  آسیب دیدن است اگر خیلی زیاد  مراقب گوشی خود نباشید صفحه نمایش آن  احتمال خراشیده شدن یا شکستن دارد.  تعمیرات صفحه نمایش سامسونگ گلکسی S6   اگر به مرکز خدمات سامسونگ  یا سازنده تلفن ارسال شود ممکن است برای شما هزینه ی بیشتری داشته باشد.  با سپردن تعمیر گوشی خود به خدمات تعمیرات گوشی ایران سرویس در زمان و پول خود صرفه جویی کنید.

 تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6  آسیب دیده بر اثر نفوذ آب

 یکی از کاستی های سامسونگ گلکسی S6  در مقایسه با گلکسی S5  این است که  این گوشی دیگر ضد آب نیست. پس حتما گوشی خود را از آب دور نگه دارید  چون این گوشی توسط آب آسیب می بیند که تعمیر آن بسیار هزینه بردار است خوشبختانه اگر تلفن شما توسط آب آسیب ببیند می توانید آن را به سرعت و به راحتی به خدمات تعمیر گوشی  ایران سرویس بسپارید.  تکنسین های متخصص  و با تجربه ما تمام انواع آسیب های آب را در تمامی گوشی های هوشمند ترمیم می کنند ،  بنابراین نیاز نیست مدت زیادی بدون گوشی بمانید.

  تعمیر گوشی  گلکسی S6  چقدر هزینه دارد ؟

در  خدمات تعمیر گوشی سامسونگ  گلکسی S6 نیازی نیست  به مقدار زیادی هزینه کنید. خدمات ما سریع ، قابل اعتماد و مهمتر از همه مقرون به صرفه است با توجه به نوع آسیب و میزان آسیب به دستگاه هزینه تعمیر آن متفاوت خواهد بود برای اطلاع از تخفیفات رایگان برای گوشی   گلکسی S6 در خدمات تعمیر گوشی  با ایران سرویس  تماس بگیرید.