تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7

اگر شما صاحب گوشی سامسونگ گلکسی S7  هستید نیاز به یک سرویس  تعمیر گوشی قابل اطمینان دارید که بتوانید روی آن حساب کنید وقتی گلکسی S7 شما نیازمند هر چیزی اعم از تعمیرات صفحه نمایش تا جایگزین کردن باتری است ، ایران سرویس دارای قطعات ابزار و تجربه کافی است تا کار شما را به بهترین نحو و با سرعت بدون هیچ زحمتی و با بهترین کیفیت انجام دهد که مجموعه ایران سرویس تلفن دارای یک نمایندگی است.  همچنین شما می توانید گوشی گلکسی S7 خود را به ایران سرویس بفروشید و یا با یکی از محصولات حرفه ای موجود در فروشگاه ما  معاوضه کنید.   سامسونگ گلکسی S7  در ماه فوریه سال 2016  به بازار عرضه شد این دستگاه دارای ویژگی های کلیدی است که در مدل های قبلی سامسونگ گلکسی وجود نداشت مانند  مقاومت در برابر گرد و غبار و آب  ،  میکرو اسلات sd کارت  ، ظرفیت باتری افزایش یافته است و غیره.

تعمیر صفحه نمایش سامسونگ گلکسی S7

سامسونگ گلکسی S7  با نمایشگر 4 اینچی  فوق العاده AMOLED   با ابعاد  1440 x 2560  با رزولوشن 460  ، اجازه ندهید که یک صفحه خراب یا خراشیده و یا شکسته شده امکان لذت بردن از آنچه که گلکسی S7  به شما ارائه می کند، جلوگیری کند. اگر دستگاه شما از  صفحه نمایش دچار آسیب شده است به کارشناسان تعمیر گوشی تلفن همراه ایران سرویس اعتماد کنید بسیاری از تعمیرات صفحه نمایش حتی ممکن است در همان روز به سرعت انجام شود

تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7  آسیب دیده بر اثر نفوذ آب

 اگر گوشی  سامسونگ گلکسی S7  شما در استخر یا توالت یا نوشیدنی افتاد ، نترسید! هنگامی که دستگاه خود را از آب بیرون می آورید به نزدیکترین تعمیر گوشی مراجعه کنید. تعمیر  گوشی آسیب دیده بر اثر آب یک روند پیچیده است. تکنسین‌های ایران سرویس   دارای تجربه حرفه‌ای در تعمیرات خسارت آب می باشند. هنگامی که شما گوشی گلکسی S7  خود را به ایران سرویس می آورید برای بار اول تکنسین های ما به شما تخفیفات رایگان در تعمیر می دهند. برای تعمیرات گوشی آسیب دیده با آب ابتدا ما گوشی را به دقت باز می کنیم  به وسیله آلیفاتیک و التراسونیک به همراه ایزوپروپیل الکل داخل  آن را تمیز می کنیم پس از آنکه هرگونه آلودگی را از دستگاه تمیز کردیم قطعاتی که به طور دائمی آسیب دیده است جایگزین می کنیم و گوشی را یک بار دیگر مجددا امتحان میکنیم. اگر گوشی سامسونگ گلکسی S7 شما  توسط آب آسیب دید همین امروز  به خدمات تعمیر گوشی ایرانسل نیز مراجعه کنید!

  تعمیر گوشی  گلکسی S7  چقدر هزینه دارد ؟

در  خدمات تعمیر گوشی سامسونگ ایران سرویس نیازی نیست  به مقدار زیادی هزینه کنید. خدمات ما سریع ، قابل اعتماد و مهمتر از همه مقرون به صرفه است با توجه به نوع آسیب و میزان آسیب به دستگاه هزینه تعمیر آن متفاوت خواهد بود برای اطلاع از تخفیفات رایگان در خدمات تعمیر گوشی  با ایران سرویس  تماس بگیرید.