تعمیرگوشی سامسونگ گلکسیS9+

خدمات تعمیر گوشی سامسونگ گلکسیS9+

اگر شما دارای سامسونگ گلکسیS9+ هستید داشتن یک سرویس خدماتی تعمیر گوشی قابل اطمینان برای شما آرامش خاطر را به ارمغان می آورد. وقتی گلکسی S9+ شما نیازمند هرچیزی اعم از تعمیرات صفحه نمایش تا جایگزین کردن باتری است، ایران سرویس دارای قطعات، ابزار و تجربه کافی است تا کار شما را به بهترین نحو و با سرعت و بدون هیچ زحمتی و با بهترین کیفیت انجام ده.  مجموعه ایران سرویس صرفا دارای یک نمایندگیست و همچین شما میتوانید گوشی گلکسی S9+  خود را به ایران سرویس بفروشید یا با یکی از محصولات حرفه ای موجود در فروشگاه ما معاوضه کنید. سامسونگ گلکسی S9+ در فوریه 2018 خبر انتشار آن را داده شد و در ماه مارس 2018 این محصول منتشر شد. این محصول دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی ،دیا فراگرم دوگانه و AR emoji و چیزهای دیگری از این قبیل است. صدای واضح آن شما را قادر می سازد جلوه های صوتی را که 4 برابر بیشتر از گوشی های قبلی گلکسی است، تجربه کنید. در این محصول اسکن هوشمند تعبیه شده که حتی اگر در تاریکی یا نور خیلی زیاد هستید، اجازه ی باز کردن قفل دستگاه را به شما میدهد. اگر متوجه شدید که آسیب و یا سو استفاده ی نرم افزاری خاصی شما را از لذت بردن و استفاده از گوشی گلکسی S9+ باز میدارد با آرامش خاطر گوشی خود را به مرکز خدمات تعمیر گوشی ایران سرویس برسانید.

تعمیر صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی S9+

از صفحه نمایش  HD جذاب این گوشی برای امکان تشخیص چهره و Iris Scanner بدون زحمت و فورا برای باز کردن قفل گوشی می توانید استفاده کنید. در واقع قابلیت اسکن هوشمند این امکان را به شما میدهد که حتی اگر در محیط تاریک یا درخشان و پر نور هستید بتوانید قفل گوشی خود را باز کنید. اگر به صورت تصادفی گوشی شما افتاد و صفحه نمایش آن شکست و آسیب دید، این امر احتمالا موجب می شود که نتوانید از این امکان اسکن هوشمند استفاده کنید. در چنین شرایطی اصلا نگران نباشید. به تعمیرگاه ایران سرویس مراجعه کنید. تیم ما مجهز شده برای تعمیر گوشی شماست و به سرعت دست به عمل خواهد زد.

گلکسی S9+ در رده ی گوشی هایی است که مقابل قطرات باران و پاشیدن آب روی آن مقاومت میکند. با این حال اگر حس میکنید که گوشی شما به دلیل آسیب با مایعات به خوبی کار نمیکند، آن را به متخصصان در تعمیر گوشی ایران سرویس بسپارید. برای دریافت تخفیف رایگان و بدون تعهد در گوشی آسیب دیده خود، با ایران سرویس تماس بگیرید.

تعمیر گوشی گلکسی S9+ چقدر هزینه دارد؟

تعمیر گوشی سامسونگ توسط ایران سرویس هزینه ی زیادی برای شما به بار نمی آورد. خدمات ما سریع، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. با توجه به نوع آسیب وارد شده به گوشی، هزینه ی تعمیر گوشی شما متفاوت خواهد بود. برای برخورداری از خدمات رایگان بر روی گوشی گلکسی S9+ با مرکز ایران سرویس خود تماس بگیرید.