نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

عملکرد پرینتر سامسونگ . پرینتر سامسونگ رایانه ای نوعی دستگاه خروجی هستند که معمولاً برای برنامه های طراحی به کمک رایانه برای خروجی طرح های برداری بزرگ مانند نقشه های معماری استفاده می شود. با حرکت مکانیکی یک قلم، پرینتر سامسونگ هنر خطی را روی سطح کاغذ می کشند تا گرافیک های برداری ترسیم شده بر روی کامپیوتر را بازتولید کنند. اگرچه برای چاپ گرافیک های هنری خط بزرگ ایده آل است، پرینتر سامسونگ نمی توانند گرافیک های شطرنجی را تولید کنند، و معرفی چاپگرهای جوهرافشان و لیزری با فرمت گسترده آنها را تا حد زیادی منسوخ کرده است.

عملکرد پرینتر سامسونگ

پرینتر سامسونگ چگونه کار می کنند

دو نوع اصلی پرینتر سامسونگ برای چاپ وجود دارد: پرینتر سامسونگ تخت و درام پرینتر سامسونگ. پرینتر سامسونگ تخت از سیستمی استفاده می کنند که در آن کاغذ ثابت است و پرینتر سامسونگ یک خودکار را به سمت بالا و پایین و چپ و راست حرکت می دهد تا علائم مورد نیاز را روی کاغذ بکشد. درام پرینتر سامسونگ قلم را به بالا و پایین و کاغذ را با چرخش درام به چپ و راست حرکت می دهد. این امر به پرینتر سامسونگ درام امکان می دهد ردپایی کوچکتر از اندازه کاغذ نهایی داشته باشند. پرینتر سامسونگ می توانند از بیش از یک قلم استفاده کنند که امکان ترسیم رنگ های مختلف را فراهم می کند.

با استفاده از پرینتر سامسونگ

پرینتر سامسونگ در ارتباط با نرم افزار CAD بر روی کامپیوتر کار می کنند تا نقشه های خطی را برای پلان ها، نقشه ها و سایر نقشه های فنی تولید کنند. به دلیل اعمال مکانیکی در حرکت قلم، در مقایسه با انواع دیگر چاپگرها مانند چاپگرهای جوهر افشان و لیزری، پرینتر سامسونگ اولیه در تولید خروجی خود کند بودند. فقط تعداد کمی از پرینتر سامسونگ قلم هنوز به صورت تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، بسیاری از مدل های بازسازی شده با قیمت های پایین در حراج های آنلاین موجود هستند.

برش پرینتر سامسونگ

نوع دیگر پرینتر سامسونگ پرینتر سامسونگ برشی است که به جای قلم یک تیغه تیز قرار می گیرد. این به پرینتر سامسونگ اجازه می دهد تا وینیل و سایر مواد نازک را برای تولید تصاویر گرافیکی برای علائم، وسایل نقلیه و تبلیغات برش دهد. پرینتر سامسونگ برش کوچکتر که می توانند روی دسکتاپ قرار بگیرند برای بازار خانگی، برای صنایع دستی و سایر برنامه های سرگرمی موجود هستند. اگرچه پرینتر سامسونگ برش هنوز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند، با کاهش قیمت واحدها، برش های لیزری شروع به جایگزینی آنها می کنند، که سریعتر هستند و می توانند طیف وسیع تری از مواد را برش دهند.

فناوری پرینتر سامسونگ مدرن

پرینتر سامسونگ قلمی با سرعت کم و مکانیسم های پیچیده خود با پیشرفت فناوری های چاپ زائد شدند. فناوری جوهرافشان جایگزین ایده‌آل بود، با یک هد چاپی کوچک که روی کاغذ حرکت می‌کرد و به تولیدکنندگان اجازه می‌داد پرینتر سامسونگ با فرمت عریض تولید کنند که می‌توانند روی کاغذهای بزرگ چاپ کنند. پیشرفت‌های ریزتراشه و حافظه، پرینتر سامسونگ را قادر می‌سازد تا پردازش‌های بیشتری را روی برد انجام دهند و امکان چاپ سریع‌تر با وضوح بالا و دقت بالا را فراهم می‌کنند. برخلاف پرینتر سامسونگ قلمی که فقط می توانند هنر خطی را چاپ کنند، یک مزیت بزرگ با فناوری جوهرافشان، توانایی چاپ تصاویر گرافیکی با کیفیت است که تطبیق پذیری پرینتر سامسونگ را افزایش می دهد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی مدل های جدید پرینترهای سامسونگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 7 =