دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

مشکل شارژ نشدن لپ تاپ سامسونگ/ شما به باتری لپ تاپ سامسونگ خود وابسته هستید تا شما را در تمام روز و شب کارآمد نگه دارد، اما وقتی شارژ باتری شما متوقف شود چه اتفاقی می افتد؟ وقتی لپ‌تاپ سامسونگ خود را به منبع برق وصل می‌کنید، معمولاً با صدای جیر جیر یا چراغ LED کوچکی مواجه می‌شوید که به شما اطمینان می‌دهد که در بخش باتری همه چیز خوب است. با این حال، اگر متوجه شده اید که اتصال آداپتور AC لپ تاپ سامسونگ شما چنین انیمیشنی را به همراه ندارد، ممکن است مشکلی جدی وجود داشته باشد. با استفاده از این راهنما، به شما کمک می‌کنیم بفهمید که چرا باتری لپ‌تاپ سامسونگ شما شارژ نمی‌شود و ۸ نکته مفید برای رفع آن به شما ارائه می‌کنیم.

مشکل شارژ نشدن لپ تاپ سامسونگ

چرا باتری لپ تاپ سامسونگ من شارژ نمی شود؟

قبل از اینکه بتوانید تعمیر لپ‌تاپ سامسونگ خود را که شارژ نمی‌شود شروع کنید، باید در وهله اول دلیل شروع خرابی آن را درک کنید. رایانه‌ها برای عملکرد صحیح به صدها قطعه کار نیاز دارند، بنابراین وقتی یک چیز اشتباه می‌شود، احتمالاً سر خود را می‌خارانید و به این فکر می‌کنید که چرا.

در حالی که متغیرهای زیادی وجود دارد که می تواند باعث از دست رفتن شارژ باتری لپ تاپ سامسونگ شما شود، ما محبوب ترین دلایل را به سه عامل اصلی محدود کرده ایم: مشکلات سیم برق، نقص نرم افزار و کاهش سلامت باتری.

مشکلات سیم برق

بردن لپ تاپ سامسونگ از جایی به جای دیگر به این معنی است که شارژر لپ تاپ سامسونگ خود را نیز همراه خود ببرید. بین بسته‌بندی آن برای بسته‌بندی آسان و قرار دادن آن به روش‌های عجیب و غریب برای قرار دادن یک پریز دور، بند ناف شما می‌تواند در روزهای اول خمیده شود.

حتما بخوانید   سرد نشدن یخچال فریزر

اجزای کلیدی با هم کار می کنند تا لپ تاپ سامسونگ شما را با موفقیت تامین کنند. بسیاری از شارژرهای رایانه شخصی یک آداپتور برق متناوب دو در یک تکه دارند. یک قطعه که به دیوار وصل می شود و دیگری که به کامپیوتر شما متصل می شود. اگر هر دو به طور ایمن وصل شده اند و چراغ شارژ رایانه شما روشن نمی شود، ممکن است با سیم معیوب یا آسیب دیده روبرو باشید.

نقص نرم افزار

ویندوز ۱۰ ثابت کرده است که یکی از خودکفاترین سیستم عامل ها در تاریخ رایانه شخصی است. وقتی مشکلات داخلی به وجود می‌آیند، می‌تواند خودش را تشخیص دهد و می‌تواند به‌روزرسانی‌های مهمی را برای اطمینان از به‌روز بودن همه نرم‌افزار شما آغاز کند. با این حال، ممکن است چیزهایی را از دست بدهد.

این امکان وجود دارد که پیکربندی تنظیمات رایانه شما در سطح پایینی خاموش شود یا پس از چند دقیقه عدم فعالیت به حالت خواب برود. اگرچه این تنظیمات کاملاً «نقص عملکرد» نیستند، اما ممکن است به نظر برسند.

خرابی های نرم افزار زمانی رخ می دهد که درایورهای رایانه شما قدیمی می شوند. یک درایور قدیمی می تواند کامپیوتر شما را مجبور کند که برق آداپتور برق متناوب شما را رد کند. نصب مجدد درایور باتری یک راه حل سریع و آسان برای این نوع مشکل است.

کاهش سلامت باتری

مانند هر فناوری دیگری، باتری لپ‌تاپ سامسونگ برای همیشه زنده نمی‌ماند. یکی از رایج ترین دلایل توقف شارژ باتری لپ تاپ سامسونگ، کاهش سلامت آن است. همانطور که یک کامپیوتر لپ تاپ سامسونگ قدیمی برای نگه داشتن شارژ مشکل دارد، باتری لپ تاپ سامسونگ قدیمی نیز مشکل دارد.

حتما بخوانید   تفاوت دوربین گوشی اپل و سامسونگ

قبل از خرابی باتری، متوجه شدید که لپ تاپ سامسونگ شما شروع به این کار کرده است:

  • هنگام شارژ شدن بیش از حد گرم می شود؟
  • به سرعت شارژ را از دست می دهید؟
  • شارژ کامل بیشتر طول می کشد؟

اگر چنین است، هر یک از این مشکلات نشانه های مطمئنی هستند که باتری شما رو به اتمام است. از سلامت باتری خود مطمئن نیستید؟ برای استفاده از خدمات تعمیر لپ تاپ نمایندگی سامسونگ، اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =