نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

صفحه نمایش یخچال ساید سامسونگ

گاهی اوقات ممکن است بعد از خرید لوازم خانگی و به دلیل عدم آگاهی از کاربرد برخی دکمه های تعبیه شده بر روی یخچال از استفاده کردن آن ها خودداری نماییم اما همیشه این راهکار کارآمد نخواهد بود و گاهی اوقات برای تنظیمات دمایی و سایر تنظیمات دستگاه مجبور به استفاده از برخی دکمه ها هستید اما اگر کاربرد و کارایی آن ها را ندانید نمی توانید از پس این کار برآیید. بنابراین لازم است بعد از خرید یخچال ساید سامسونگ با استفاده از دفترچه راهنمای دستگاه اطلاعات کافی درباره عملکرد هر یک از دکمه ها داشته باشید.

اما گاهی اوقات ممکن است به دلیل استفاده نکردن از یک دکمه خاص نوع کاربرد آن را به خاطر نیاورید در این صورت باید برای مرور کاربرد آن دکمه به دفترچه راهنما مراجعه کنید. برای آشنایی با دکمه های تعبیه شده بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید سامسونگ لازم است با انواع صفحه نمایشگر ها بیشتر آشنا شویم. صفحه نمایش ها متفاوت اند چرا که با پیشرفت تکنولوژی به روزتر می شوند در گذشته با قرار دادن یک سری کلید بر روی صفحه نمایش یخچال ها طراحی می شد اما این روزها بیشتر صفحه نمایش ها لمسی هستند.

آشنایی با دکمه های صفحه نمایش ساید سامسونگ

برخی از دکمه های تعبیه شده بر روی صفحه نمایش ساید سامسونگ در سرعت بخشیدن به کارها به شما کمک می کند شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای فریز کردن مواد غذایی زمان کافی نداشته باشید در این صورت می توانید با استفاده از دکمه Freezer/ Power Freezer دمای فریزر را بر روی دمای دلخواه تنظیم نمایید برای استفاده از این دکمه کافی است به مدت ۳ ثانیه دکمه را فشار دهید تا در مدت کوتاهی مواد غذایی منجمد شوند برای خاموش کردن و یا غیر فعال کردن این دکمه را ۳ ثانیه فشار دهید.

کد خطاهای یخچال سامسونگ

اگر می خواهید چراغ بخش آبریز همیشه روشن باشد می توانید از دکمه Lighting استفاده نمایید اما اگر می خواهید فقط زمانی که پدال آبسرد کن را فشار می دهید روشن شود می توانید این دکمه را غیر فعال کنید. شاید برای شما هم جالب باشد که تبدیل دمای سانتی گراد به فارنهایت هم توسط این دکمه صورت می گیرد اگر می خواهید دمای یخچال برحسب سانتی گراد بیان شود می توانید این دکمه را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا تغییرات لحاظ گردد.

شاید شنیده اید که می گویند اگر به سفر می روید می توانید با استفاده از دکمه Vacation از مصرف انرژی زیاد یخچال جلوگیری نمایید برخی از یخچال های ساید سامسونگ از این قابلیت برخوردارند و شما می توانید یخچال را در حالت تعطیلات قرار دهید تا انرژی کمتری مصرف شود برای فعال کردن این دکمه لازم است ۳ ثانیه بر روی آن فشار دهید. دکمه Filter Reset که برای جلوگیری از ورود املاح به داخل آب طراحی شده است زمانی که فیلتر یخچال نیاز به تعویض داشته باشد به شما آلارم می دهد و می توانید برای تعویض فیلتر اقدام نمایید مناسب ترین زمان برای تعویض فیلتر ها هر ۶ ماه یکبار است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =