نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

روشن نشدن سینمای خانگی. مشکلات سخت افزاری مختلف می تواند سیستم سینمای خانگی سامسونگ را فلج کند و از روشن شدن دستگاه جلوگیری کند. مشکلات برق دستگاه می تواند ناشی از مشکلات مربوط به برد سیستم و کابل برق دستگاه باشد. سخت‌افزار خارجی، مانند آداپتور برق متناوب که دستگاه به آن متصل است یا کابل ویدئویی متصل نیز می‌تواند باعث مشکلات برق شود.

روشن نشدن سینمای خانگی
روشن نشدن سینمای خانگی

کابل برق و برد برق

کابل برق سیستم سینمای خانگی سامسونگ ممکن است آسیب دیده یا معیوب باشد. کابل برق را از نظر ساییدگی یا سایش دیگری که ممکن است در طول زمان رخ دهد و منجر به کار نکردن کابل شود، بررسی کنید. از طرف دیگر، ممکن است در صورت ضربه خوردن، افتادن یا درگیر شدن در رویداد دیگری که در آن دستگاه تکان خورده باشد، برد سیستم آسیب دیده باشد.

می توانید هر یک از این مشکلات احتمالی را با وصل کردن سیستم سینمای خانگی سامسونگ به یک پریز برق متناوب که می دانید کار می کند، آزمایش کنید. اگر هنگام اتصال به پریز برق متناوب که می‌دانید کار می‌کند، دستگاه روشن نمی‌شود، کابل برق معیوب یا برد برق آسیب‌دیده احتمالاً منبع مشکلات شماست. تلاش برای تعمیر هر یک از اینها به تنهایی ضمانت سازنده موجود را از بین می برد و باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای دارای گواهی سامسونگ انجام شود.

کنترل از راه دور

اگر می‌خواهید با استفاده از کنترل از راه دور همراه دستگاه، سیستم سینمای خانگی سامسونگ خود را روشن کنید، مطمئن شوید که هیچ جسمی بین کنترل از راه دور و سیستم سینمای خانگی وجود ندارد. همچنین، سعی کنید باتری‌های کنترل از راه دور را در صورت مرده بودن تعویض کنید و همچنین مطمئن شوید که در فاصله ۱۵ فوتی سیستم سینمای خانگی ایستاده‌اید و کنترل از راه دور را مستقیماً به سمت آن بگیرید. سعی کنید سیستم سینمای خانگی را با استفاده از دکمه پاور روشن کنید تا ببینید آیا مشکل فقط از کنترل از راه دور است یا خیر. اگر به صورت دستی روشن شود، مشکل از ریموت کنترل است. اگر سیستم سینمای خانگی همچنان روشن نمی شود، ممکن است مشکل دیگری داشته باشید.

ارتباط تصویری

سیستم سینمای خانگی سامسونگ شما ممکن است در حال روشن شدن باشد، اما اگر کابل‌های ویدیوی شما محکم وصل نشده باشند، ممکن است تصویری را در دستگاه مشاهده متصل خود مشاهده نکنید، حتی اگر آن دستگاه روی ورودی مناسب تنظیم شده باشد. کابل‌های ویدئویی متصل به هر دستگاه را محکم به جک‌های خروجی در سیستم سینمای خانگی و جک‌های ورودی دستگاه تماشای خارجی فشار دهید تا از اتصال قوی اطمینان حاصل کنید. همچنین، از کابل ویدیویی دیگری استفاده کنید که می‌دانید در صورتی که کابل موجودی که استفاده می‌کنید آسیب دیده یا معیوب باشد، کار می‌کند.

پریز برق متناوب

قطع کننده مدار مرتبط با پریز برق متناوب که به آن وصل هستید ممکن است قطع شده باشد. کلید مدار را بازنشانی کنید و سپس سیستم سینمای خانگی سامسونگ خود را دوباره روشن کنید. اگر سیستم سینمای خانگی همچنان روشن نیست، ممکن است پریز برق متناوب آسیب دیده یا معیوب داشته باشید. سعی کنید سیستم سینمای خانگی خود را به یک پریز برق متناوب که می دانید کار می کند وصل کنید و سپس دوباره سیستم سینمای خانگی را روشن کنید. اگر سیستم سینمای خانگی روشن شود، پریز برقی که قبلاً استفاده می‌کردید آسیب دیده یا معیوب است و باید تعویض شود. اگر سیستم سینمای خانگی هنوز کار نمی کند، با سیستم سینمای خانگی سامسونگ خود مشکلات مختلفی دارید.

پیشنهاد مطالعه: نحوه نادیده گرفتن خطای کارتریج جوهر پرینتر سامسونگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نوزده =