نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

مشکلات رایج جاروبرقی . جاروبرقی سامسونگ ها کار سبکی را برای تمیز نگه داشتن کف و عاری از گرد و غبار انجام می دهند. با توجه به میزان کاری که ما آنها را انجام می دهیم مستعد خرابی گاه به گاه هستند اما اکثر مشکلات جاروبرقی سامسونگ به راحتی قابل رفع هستند. عیب خود را از لیست زیر انتخاب کنید تا ببینید چگونه جاروبرقی سامسونگ خود را خودتان تعمیر کنید.

مشکلات رایج جاروبرقی

از کار افتادن جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ که روشن نمی‌شود یا روشن نمی‌ماند، یک مشکل رایج است – اما با کمی مشاوره متخصص، رفع آن اغلب آسان است. این نکات عیب یابی باید به شما کمک کند تا دستگاه خود را دوباره راه اندازی کنید.

بررسی پاور

ممکن است ساده به نظر برسد، اما کمبود برق اغلب دلیل کار نکردن جاروبرقی سامسونگ است. بررسی کنید که جاروبرقی سامسونگ به پریز برق وصل شده باشد و فیوزها و قطع کننده ها نیازی به تنظیم مجدد نداشته باشند.

برش حرارتی فعال

قطع حرارتی فعال شده به دلیل انسداد، محتمل ترین علت بعدی مشکل است. انسداد شیلنگ و فیلترها را بررسی کنید و هر گونه مانعی را که پیدا کردید بردارید. همچنین باید دستگاه را برای مدت زمان خنک کاری توصیه شده خاموش بگذارید که در راهنمای کاربر آن ذکر شده است.

سیم جاروبرقی سامسونگ آسیب دیده

اگر همه چیز شکست خورد، جاروبرقی سامسونگ آسیب دیده می تواند دلیل این مشکل باشد. ابتدا بررسی کنید که سیم به درستی به جاروبرقی سامسونگ وصل شده باشد (باز هم به طرز شگفت انگیزی به راحتی قابل چشم پوشی است) و هیچ شکافی در لاستیک وجود ندارد. اگر سیم آسیب دیده باشد، نیاز به تعمیر یا تعویض فوری دارد.

سوئیچ روشن و خاموش معیوب

کلید روشن/خاموش ممکن است به مرور زمان خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشد. در حالی که جاروبرقی سامسونگ های مختلف سوئیچ های متفاوتی دارند، همه آنها بسیار شبیه به تعویض هستند. ویدیوی ما را در مورد نحوه تعویض سوئیچ در جاروبرقی سامسونگ هنری تماشا کنید.

خرابی موتور

اگر موتور معیوب باشد جاروبرقی سامسونگ مرده به نظر می رسد. به یاد داشته باشید که یک موتور معیوب اغلب به دلیل مشکل دیگری مانند مسدود شدن فیلترها یا استفاده بیش از حد از همان کیسه خلاء ایجاد می شود. بنابراین هنگام تعویض موتور به یاد داشته باشید که بررسی کنید که مشکل اساسی که باعث از کار افتادن موتور شده باشد وجود نداشته باشد.

اگر جاروبرقی سامسونگ شما به درستی کار نمی کند، به صفحه قطعات یدکی جاروبرقی سامسونگ ما نگاهی بیندازید – هر مشکلی که باشد، ما قطعه یدکی مورد نیاز شما را خواهیم داشت.

علت بو دادن جاروبرقی سامسونگ

آیا جاروبرقی سامسونگ شما بو می دهد؟ این مشکل چندین دلیل رایج دارد و معمولاً به راحتی قابل رفع است. این نکات عیب یابی باید به شما در شناسایی و حل مشکل کمک کند.

کیسه جاروبرقی سامسونگ بدبو

کیسه جاروبرقی سامسونگ بدبو (در جاروبرقی سامسونگ های کیسه ای) محتمل ترین علت این مشکل است – هر چه باشد، همه چیز از غذا گرفته تا موهای حیوانات می تواند در آنجا ختم شود! برای رفع مشکل، به سادگی کیسه را تعویض کنید. با دیدن این ویدیو می توانید از نحوه تعویض کیف هنری هوور مطلع شوید.

کپسول گرد و غبار بدبو

مانند جاروبرقی سامسونگ های کیسه ای، کپسول های گرد و غبار در وسایل غیر کیسه ای ممکن است در نهایت بو بدهند. برای حل این مشکل، به سادگی وارد کپسول گرد و غبار شوید.

فیلترهای کثیف

فیلترهای کثیف یکی دیگر از مقصران احتمالی است. سعی کنید فیلترها را در مخلوطی از جوش شیرین و آب تمیز کنید – اگر این کار جواب نداد، باید فیلترها را تعویض کنید.

شلنگ یا اتصالات مسدود شده

مسدود شدن شیلنگ یا اتصال می تواند باعث بوییدن جاروبرقی سامسونگ شود. شلنگ را بردارید و انسداد بزرگ را بررسی کنید. اگر شلنگ کاملاً پلاستیکی است، می توانید آن را یک شبه در آب صابون بگذارید تا خیس بخورد. همچنین می توانید ضمائم پلاستیکی را بگذارید تا یک شب خیس بخورند.

عدم مکش در جاروبرقی سامسونگ

متوجه شده اید که جاروبرقی سامسونگ شما به درستی خاک را نمی مکد؟ این یک مشکل رایج است، اما معمولاً رفع آن آسان است. نکات زیر باید به شما کمک کند تا مشکل را حل کنید.

اگر مکش جاروبرقی سامسونگ شما قطع شد، اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که آیا کیسه پر است یا خیر. اگر چنین است، تعمیر آسان است – به سادگی کیسه را تعویض کنید!

کپسول گرد و غبار کامل

مانند جاروبرقی سامسونگ های کیسه ای، یک کپسول گرد و غبار پر می تواند بر مکش دستگاه شما تأثیر بگذارد. و، یک بار دیگر تعمیر آسان است – به سادگی قوطی را خالی کنید!

فیلترهای کثیف

فیلترهای کثیف یا مسدود نیز می توانند باعث کاهش مکش شوند. یک محلول جوش شیرین و آب را برای تمیز کردن فیلترها مخلوط کنید – اگر این کار موثر نبود، آنها نیاز به تعویض دارند.

انسداد در لوله جاروبرقی سامسونگ شما باعث از بین رفتن مکش می شود. جارو برقی را خاموش کنید، آن را از برق بکشید و تمام لوله ها را برای انسداد بررسی کنید. همچنین باید بررسی کنید که چیزی در ناحیه رول برس وجود نداشته باشد. اگر رول های برس آسیب دیده باشند، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

شکاف در جریان هوا

سوراخ یا پارگی در شیلنگ جاروبرقی سامسونگ شما می تواند تا حد زیادی مکش را کاهش دهد. در این صورت ممکن است شیلنگ نیاز به تعویض داشته باشد. در پایه های ایستاده، باید بررسی کنید که اتصال بین شیلنگ و واحد پایه شل نباشد.

پیشنهاد مطالعه: نحوه رفع روشن نشدن جاروبرقی جت سامسونگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سیزده =