نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

پخش صدای تلویزیون از طریق بلندگوهای سینمای خانگی. تلویزیون هایی با مجموعه ای از جک های خروجی صدا یا جک هدفون را می توان با استفاده از یک کابل استاندارد استریو به سیستم بلندگوی سینمای خانگی سامسونگ متصل کرد. تلویزیون به گیرنده ای متصل می شود که برق بلندگوهای سینمای خانگی سامسونگ را تامین می کند. پس از اتصال، بلندگوهای داخلی تلویزیون را می توان در صورت تمایل با استفاده از کنترل از راه دور خاموش کرد. تلویزیون به جای اتصال مستقیم به سیستم بلندگو باید به یک منبع تغذیه مانند گیرنده متصل شود. دلیل آن این است که آمپلی فایر داخلی تلویزیون قدرت کافی برای کار با بلندگوهای خارجی را ندارد.

پخش صدای تلویزیون از طریق بلندگوهای سینمای خانگی
پخش صدای تلویزیون از طریق بلندگوهای سینمای خانگی

اتصال مستقیم تلویزیون به گیرنده

هنگام برقراری اتصالات کابلی، برق تمام اجزا و تلویزیون را قطع کنید. کانکتورهای قرمز و سفید را به جک های خروجی صدا در پشت تلویزیون وصل کنید. شاخه های قرمز به کانال سمت راست و شاخه های سفید به سمت چپ. سرهای دیگر کابل را به مجموعه ای از ورودی های صوتی گیرنده وصل کنید. هر جفت ورودی کار خواهد کرد. گیرنده و تلویزیون را روشن کنید. انتخابگر منبع گیرنده را روی مجموعه جک هایی که برای اتصال تلویزیون استفاده می شود، تنظیم کنید.

بلندگوهای داخلی تلویزیون را با فشار دادن دکمه “منو” روی کنترل از راه دور و استفاده از کلیدهای جهت دار پایین برای اسکن گزینه ها خاموش کنید. “Speakers” را برجسته کنید و کلید پیکان چپ یا راست را فشار دهید تا صدای تلویزیون خاموش شود تا فقط سیگنال خروجی به گیرنده شنیده شود.

اتصال جایگزین با کابل یا گیرنده ماهواره ای

کابل مؤلفه RGB را از جک‌های خروجی ویدیو در مؤلفه منبع به مجموعه‌ای از ورودی‌های ویدیویی در پشت گیرنده، مانند «Video 1» وصل کنید. دوشاخه های کابل قرمز، سبز و آبی به رنگ های هر جک متصل می شوند. یک کابل جزء RGB دوم را از فیش های خروجی ویدیو در گیرنده به فیش های ویدیویی در تلویزیون وصل کنید.

یک کابل استریو را از فیش های خروجی صدا در جعبه کابل یا ماهواره به ورودی های صوتی گیرنده که با ورودی های ویدئویی استفاده شده در مرحله ۱ جفت شده اند وصل کنید. این کابل صدای تلویزیون را از سیگنال منبع به گیرنده برای پخش در گیرنده تامین می کند.

پیشنهاد مطالعه: علت نداشتن درایو نوری در لپ تاپ سامسونگ 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =