دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه/ اگر شما یا شخص دیگری به طور تصادفی بازنشانی به داده های کارخانه را در دستگاه تبلت سامسونگ خود انجام دهید، تمام داده های شما را در تبلت سامسونگ حذف می کند. چگونه می توانید فایل های خود را برگردانید؟ بدون شک بازیابی اطلاعات از پشتیبان بهترین گزینه برای شماست. با این حال، اگر نسخه پشتیبان ندارید، آیا راهی برای بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه در تبلت سامسونگ دارید؟ شاید شما به دنبال راه حل های بازیابی هستید و در اینجا توقف می کنید. اگر چنین است شما در جای مناسبی هستید. ما ۵ روش اثبات شده را برای کمک به بازیابی اطلاعات تبلت سامسونگ پس از تنظیم مجدد کارخانه فهرست کرده ایم. لطفا نگاهی بیندازید و روشی را بدون معطلی انتخاب کنید.

قسمت ۱: نحوه بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه در تبلت سامسونگ از طریق بازیابی فایل تبلت سامسونگ

این نرم افزار بازیابی فایل تبلت سامسونگ می تواند به طور موثر چندین داده تبلت سامسونگ را پس از تنظیم مجدد کارخانه بازیابی کند، از جمله مخاطبین، عکس ها، موسیقی، پیامک ها، گزارش تماس ها و موارد دیگر. علاوه بر بازنشانی کارخانه، می‌تواند در بسیاری از موارد مانند خطاهای سیستم عامل، خرابی سیستم، حملات ویروس، رمزهای عبور فراموش شده و موارد دیگر، اطلاعات را بازیابی کند. علاوه بر این، می‌تواند کارت‌های SD اندروید را هموار بازیابی کند.

نکات مهم این نرم افزار بازیابی اطلاعات:

– به راحتی عکس ها، فیلم ها، اسناد، فایل های WhatsApp و موارد دیگر حذف شده را پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه در تبلت سامسونگ بازیابی کنید.

– پشتیبانی از بازیابی اطلاعات کارت SD تبلت سامسونگ، از جمله فیلم ها، آهنگ ها، کتاب ها و سایر فایل های رسانه ای.

– به شما امکان پیش نمایش فایل های گم شده و موجود در رابط را می دهد.

– از اطلاعات تبلت سامسونگ خود بدون دردسر در رایانه پشتیبان تهیه کنید.

– حالت اسکن عمیق را برای اسکن کامل فضای ذخیره سازی خود در تبلت سامسونگ با روت ارائه دهید.

علاوه بر این، نه تنها از تبلت سامسونگ، بلکه از سایر دستگاه های اندرویدی نیز پشتیبانی می کند. یعنی می‌توانید آن را روی Samsung Galaxy S21/S20/S10، Samsung Note 20/Note 10، Samsung Galaxy A7/Tab S7/Tab S7 FE/Tab A 8.4، Huawei Mate 40 Pro/Mate 40/Mate Xs/Mate استفاده کنید. ۳۰ Pro/Mate 30، Sony، Google، Xiaomi، OnePlus، ZTE و موارد دیگر.

حتما بخوانید   آموزش تعویض کابل شارژ گوشی S21

نحوه ی بازیابی اطلاعات

در اینجا نحوه بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه در Samsung Galaxy S5 از طریق این ابزار آورده شده است:

مرحله ۱. Android Data Recovery را انتخاب کنید

پس از نصب نرم افزار بر روی رایانه خود، لطفاً آن را اجرا کرده و تب «Android Data Recovery» را در رابط انتخاب کنید.

مرحله ۲. یک اتصال ایجاد کنید

– لطفاً تبلت سامسونگ خود را از طریق کابل داده به رایانه متصل کرده و گزینه «MTP» را انتخاب کنید. سپس حالت USB debugging را فعال کنید.

– پس از اتصال، می‌توانید انواع فایل‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و روی دکمه «بعدی» ضربه بزنید. سپس از شما می خواهد که یک برنامه روت را نصب کنید.

بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه

مرحله ۳. داده های تبلت سامسونگ را بازیابی کنید

کمی صبر کنید زیرا نرم افزار انواع فایل های انتخاب شده را اسکن می کند. پس از آن می توانید فایل های مورد نظر را در رابط مشاهده و انتخاب کنید. در نهایت، آیکون «بازیابی» را بزنید تا فایل‌ها در رایانه شما ذخیره شوند.

بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه

قسمت ۲: نحوه بازیابی اطلاعات در تبلت سامسونگ پس از تنظیم مجدد کارخانه با استفاده از Samsung Cloud

آیا می خواهید اطلاعات تبلت سامسونگ را پس از تنظیم مجدد کارخانه با Samsung Cloud بازیابی کنید؟ اگر به طور مرتب از فایل های تبلت سامسونگ خود در Samsung Cloud نسخه پشتیبان تهیه می کنید، می توانید به راحتی بازیابی اطلاعات را کامل کنید. به هر حال، لطفاً توجه داشته باشید که Samsung Cloud از ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ از ویژگی Gallery Sync پشتیبانی نخواهد کرد.

راهنمای نحوه بازیابی اطلاعات تبلت سامسونگ پس از تنظیم مجدد کارخانه از طریق Samsung Cloud

مرحله ۱. به تنظیمات بروید

لطفاً صفحه نمایش خود را روی تبلت سامسونگ بکشید و برنامه تنظیمات را باز کنید.

مرحله ۲. به Samsung Cloud بروید

روی گزینه “Cloud and accounts” ضربه بزنید و Samsung Cloud را مشاهده خواهید کرد.

حتما بخوانید   روش های تعمیر سوئیچ هوشمند گوشی سامسونگ

مرحله ۳. بازیابی اطلاعات از Samsung Cloud

برای بازیابی اطلاعات پس از بازنشانی کارخانه، باید روی گزینه “Samsung Cloud” > “Back up and restore” > “Restore data” کلیک کنید. سپس داده های مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه “بازیابی” کلیک کنید تا فرآیند بازیابی آغاز شود.

بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه

قسمت ۳: نحوه بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه در تبلت سامسونگ از طریق حساب Google

اگر می‌خواهید پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه از طریق حساب Google خود، اطلاعات تبلت سامسونگ را بازیابی کنید، لطفاً مطمئن شوید که از اطلاعات تبلت سامسونگ خود در Google Drive خود نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید. بنابراین، می توانید وارد Google Drive شوید و از قبل بررسی کنید که آیا یک فایل پشتیبان از دستگاه تبلت سامسونگ شما وجود دارد یا خیر. علاوه بر این، دستگاه خود را به یک شبکه پایدار متصل کنید.

در اینجا نحوه بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد Samsung Galaxy S7 از طریق حساب Google خود آورده شده است:

مرحله ۱. حساب Google خود را به دستگاه خود اضافه کنید

ابتدا لطفاً به تنظیمات هوشمند تبلت سامسونگ بروید و روی نماد «پشتیبان گیری و تنظیم مجدد» ضربه بزنید. سپس ویژگی «پشتیبان‌گیری از داده‌های من» را روشن کنید و روی گزینه «حساب پشتیبان» > «افزودن حساب» کلیک کنید تا وارد حساب Google خود شوید.

مرحله ۲. بازیابی اطلاعات پشتیبان از Google Backup

برای بازیابی داده‌ها پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه در تبلت سامسونگ، می‌توانید حسابی را که هم‌اکنون تایپ کرده‌اید انتخاب کنید. سپس انواع فایل‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید، روشن کنید و نماد «اکنون همگام‌سازی» را بزنید. این فایل های پشتیبان را از طریق شبکه با تبلت سامسونگ شما همگام می کند.

قسمت ۴: نحوه بازیابی اطلاعات از پشتیبان گیری سوئیچ هوشمند تبلت سامسونگ

تقریبا همه کاربران تبلت سامسونگ سوئیچ هوشمند تبلت سامسونگ را می شناسند. این یک ابزار مناسب برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات تبلت سامسونگ است. بنابراین، از شما برای بازیابی اطلاعات پشتیبان از رایانه خود به دستگاه تبلت سامسونگ پشتیبانی می کند. با این حال، اگر فایل های پشتیبان را حذف کنید، نمی توانید اطلاعات را بازیابی کنید. همچنین می تواند بدون هیچ تلاشی اطلاعات را از تبلت سامسونگ به تبلت سامسونگ منتقل کند.

حتما بخوانید   چگونه مشکلات پرینتر سامسونگ را در ویندوز 10 برطرف کنیم؟

آموزش نحوه بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه از طریق سوئیچ هوشمند تبلت سامسونگ

مرحله ۱. Smart Switch را اجرا کنید

لطفاً نرم افزار را روی رایانه خود اجرا کنید و تلفن تبلت سامسونگ خود را با کابل USB به رایانه متصل کنید.

مرحله ۲. انواع داده های خود را انتخاب کنید

روی نماد «بازیابی» > «داده‌های پشتیبان خود را انتخاب کنید» ضربه بزنید. سپس انواع داده هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و روی نماد “OK” کلیک کنید.

مرحله ۳. بازیابی داده ها از پشتیبان گیری

در نهایت، روی دکمه “بازیابی اکنون” ضربه بزنید تا روند شروع شود. پس از اتمام، فایل های خود را در دستگاه تلفن همراه تبلت سامسونگ خود دوباره به دست خواهید آورد.

قسمت ۵: نحوه بازیابی عکس ها پس از تنظیم مجدد کارخانه در تبلت سامسونگ از طریق برنامه Gallery

نمی دانید چگونه می توان عکس های حذف شده را پس از تنظیم مجدد کارخانه در تبلت سامسونگ بازیابی کرد؟ در واقع، یک راه ساده برای بازیابی عکس های شما وجود دارد. یک سطل بازیافت گالری در اکثر دستگاه های تلفن همراه تبلت سامسونگ برای ذخیره عکس های حذف شده به مدت ۳۰ روز وجود دارد. اگر بازنشانی کارخانه، عکس‌های موجود در سطل بازیافت را پاک نکرده باشد، همچنان می‌توانید عکس‌های حذف شده خود را برگردانید.

در اینجا نحوه بازیابی عکس ها پس از تنظیم مجدد کارخانه در تبلت سامسونگ از طریق برنامه Gallery آورده شده است:

مرحله ۱. برنامه گالری را راه اندازی کنید

برنامه را باز کنید و روی نماد “بیشتر” در بالا سمت راست کلیک کنید.

مرحله ۲. به سطل بازیافت بروید

روی گزینه «تنظیمات» > «سطل بازیافت» ضربه بزنید و تصاویر حذف شده خود را روی صفحه نمایش خواهید دید.

مرحله ۳. عکس ها را از سطل بازیافت بازیابی کنید

عکس‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و روی دکمه «بازیابی» در پایین کلیک کنید. سپس می توانید عکس های خود را در برنامه گالری مشاهده کنید.

چرا صفحه لمسی تبلت سامسونگ کار نمی کند؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =