نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آیا ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آماده است تا تمام آن ظروف کثیف غذای تعطیلات را ببرد؟ اگر نه، در اینجا چند نکته برای عملکرد بهتر ماشین ظرفشویی سامسونگ در سخت ترین فصل کاری آن وجود دارد! ممکن است متوجه شوید که ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آنطور که انتظار داشتید کار نمی کند، حتی اگر نسبتا نو باشد. حتی ممکن است تعجب کنید که چرا آنها را مانند گذشته نمی سازند. حقیقت این است که ماشین ظرفشویی سامسونگ و مواد شوینده ظرفشویی سامسونگ کاملاً تغییر کرده اند و باید خود را با نحوه استفاده از آنها تنظیم کنیم. قبلاً ماشین های ظرفشویی سامسونگ از ۳۵ گالن آب و مواد شوینده مبتنی بر فسفات استفاده می کردند.

روش بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی

در سال ۲۰۱۰ فسفات ها از مواد شوینده حذف شدند و بسیاری از کاربران را ناامید کردند و تولیدکنندگان را در وحشت فرو بردند. در عین حال، وزارت انرژی در مورد میزان آب و انرژی که یک ماشین ظرفشویی سامسونگ می تواند قبل از اینکه برای تولید آزاد شود، مصرف کند سختگیرانه تر شده است. خبر خوب این است که ماشین ظرفشویی سامسونگ، اگر به درستی استفاده شود، می تواند عملکرد بهتری نسبت به قبل انجام دهد. در اینجا توصیه ما در مورد نحوه به دست آوردن بهترین عملکرد از دستگاه شما است:

  1.  از شوینده مناسب استفاده کنید

سازندگان تمام شوینده های موجود را امتحان کرده اند و به تبلت های نرم فینیش کوانتوم بهترین امتیاز داده اند. ما همچنین اینها را در ماشین های ظرفشویی سامسونگ موجود در نمایشگاه خود امتحان کرده ایم و قبول داریم که آنها بهترین محصول هستند.

  1. مطمئن شوید که مخزن کمک آبکشی شما پر است

کمک آبکشی بسیار مهم است زیرا باعث می شود آب به جای اینکه منجوق شود و لکه ایجاد کند، روی ظروف ورقه برود. همچنین به خشک شدن بهتر آنها کمک می کند. هر مارکی از کمک آبکشی خوب است.

  1.  قبل از بارگذاری ظروف خود را آبکشی نکنید

فقط تکه های بزرگتر غذا را بتراشید و داخل آن بریزید. پودر سفید موجود در قرص Finish شما آنزیمی است که از نظر بیولوژیکی با غذای بشقاب شما واکنش نشان می دهد. اگر غذا نباشد، پودر روی ظروف تبدیل به یک لایه گچی می شود.

  1. قبل از اینکه ماشین ظرفشویی را روشن کنید، آب داغ را در سینک خود بریزید

اکثر ماشین های ظرفشویی سامسونگ توانایی گرم کردن آب را دارند، اما ممکن است تمام چرخه آن را انجام دهند. ماشین های ظرفشویی سامسونگ بهتری مانند Asko، Bosch، G.E. و Kitchen Aid دمای آب تضمین شده ای دارند و تا رسیدن به آن دما شروع به شمارش معکوس نمی کنند.

  1. ماشین ظرفشویی سامسونگ را هر زمان که خواستید روشن کنید

ما می دانیم که مادرتان به شما یاد داده است که آن را تا زمانی که کاملاً پر نشده است اجرا نکنید. در آن زمان حق با او بود زیرا ماشین ظرفشویی سامسونگ او ۳۵ گالن آب مصرف می کرد و صدایش از قطار باری بیشتر بود! با ماشین ظرفشویی سامسونگ های جدید ما که ۲ تا ۳ گالن آب مصرف می کنند، حتی یک ماشین ظرفشویی سامسونگ نیمه پر انرژی و آب بیشتری نسبت به شستن ظروف با دست دارد. همچنین، ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ در حال حاضر به قدری بی‌صدا هستند که می‌توانند در حالی که در همان اتاق مشغول تماشای تلویزیون هستید، کار کنند.

  1. ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را با سرکه تمیز کنید

اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید، یک لایه سفید در داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ ایجاد می شود. وقتی این را دیدید، دو فنجان سرکه سفید را در یک ماشین ظرفشویی سامسونگ خالی بریزید و یک چرخه کامل را اجرا کنید. در داخل کاملاً جدید به نظر می رسد! موفق باشید و ظرفشویی سامسونگ شاد!

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =