دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

از میان همه چیزهای پیچیده ای که در زندگی روزمره باید با آن ها دست و پنجه نرم کنیم، اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید، نحوه بارگیری صحیح آن ممکن است در بهترین حالت بی اهمیت به نظر برسد. در حالی که ممکن است مکانیک همه چیز به اندازه کافی ساده به نظر برسد، به گفته محققانی که وقت خود را به چنین چیزهایی اختصاص می دهند عمر داخلی ماشین ظرفشویی سامسونگ کمی پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. ردیابی ذرات انتشار (PEPT) برای تجزیه و تحلیل حرکت آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ خانگی. برای مثال، جت‌های آب مستقیماً فقط به چند منطقه برخورد می‌کنند، بیشتر پوشش آب زمانی رخ می‌دهد که آبشار به پایین برگردد. ۷ نکته برای کارآمدتر کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ شما در این مقاله قرار داده شده است.

  1. ۱. قرار دادن ظروف با پوشش کربوهیدرات در هر مکانی

این مایه شادی یک مهندس واقعی داخلی است. ظروفی که کربوهیدرات دیده اند – فکر کنید ماکارونی، بلغور جو دوسر، سیب زمینی، شیرینی جات – باید به صورت دایره ای در وسط ماشین ظرفشویی سامسونگ و به دنبال بازوی چرخان سمپاش قرار گیرند. گانک مبتنی بر کربوهیدرات زمانی که در مسیر مستقیم با جریان آب باشد بهترین کار را دارد زیرا به شیمی کمتر و عملکرد مکانیکی بیشتری نیاز دارد.

  1. ۲. قرار دادن ظروف دارای پوسته پروتئینی در هر مکانی

از سوی دیگر، ظروف غذاخوری با گانک بر پایه پروتئین – تخم مرغ، پنیر آب شده، گوشت آشفته – مرحله اولیه تورم/آب شدن را ترجیح می دهند که به دلیل قلیائیت بالا در ابتدای چرخه شستشو تحریک می شود. اگر این ظروف در اطراف لبه های ماشین ظرفشویی سامسونگ قرار گیرند، با آب مکانیکی کمتری برخورد می کنند و زمان بیشتری برای خیساندن دارند که دوست دارند.

  1. ۳. گذاشتن قاشق و چنگال
حتما بخوانید   داغ شدن بیش از حد گوشی سامسونگ

اگر دوست دارید ظروف نقره‌تان را در آغوش بگیرید، تمیز نمی‌شوند – آب نیاز به فضا دارد و اگر کارد و چنگال در کنار هم قرار گرفته باشد، آن را پیدا نمی‌کند. اگر یک سبد کارد و چنگال دارید که به هر قطعه اجازه می دهد جای خودش را بگیرد، از آن استفاده کنید. اگر نه، قطعات را به طور متناوب در سبد قرار دهید که یکی به سمت بالا و یکی به سمت پایین باشد. (و اگر به طور متناوب می توانید چیزهای تیز را پایین بیاورید، ضرری ندارد.)

  1. ۴. رو به روی کاسه ها به سمت جت آب نباشد

اگر یک کاسه (یا سمت کثیف بشقاب) را به سمت بیرون روی لبه قفسه قرار دهید، پشت آن زیبا و تمیز می شود. برای تمیز کردن فضای داخلی یک کاسه، آن را رو به مرکز یا یک جت آب قرار دهید.

  1. قرار دادن ظروف به بالا

تنها کافی است چند بار ماشین ظرفشویی سامسونگ را باز کنید تا حوض کوچکی از آب کثیف را ببینید که در شکم کاسه یا درب سمت راست قرار دارد تا عادت به بارگیری آنها را از این طریق رها کنید، اما ظاهرا اینطور نیست. برخی از ما را از انجام آن منع نکنید. اقلام مقعر را به سمت پایین قرار دهید.

  1. ۶. اضافه بار

شما می خواهید بار را به حداکثر برسانید. شما نمی خواهید ماشین ظرفشویی سامسونگ را دو بار شارژ کنید. بارگذاری بیش از حد ماشین ظرفشویی سامسونگ “بدترین کاری است که می توانید برای عملکرد ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام دهید.” با این حال، راه اندازی ماشین ظرفشویی سامسونگ کم بار نیز کارآمد نیست. تعادل شاد را پیدا کنید

  1. ۷. عدم پیروی از دستورالعمل ها
حتما بخوانید   علائم خرابی مانیتور سامسونگ کامپیوتر

لوازم خانگی دارای دفترچه‌های راهنما هستند، اما از آنجایی که همه ما می‌دانیم چگونه از ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنیم، کتابچه راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ خوش دست ممکن است یکی از نادیده گرفته‌شده‌ترین کتاب‌هایی باشد که برای انسان شناخته شده است. اما بخون! و از حکمت حکیم آن پیروی کن! هر ماشین ظرفشویی سامسونگ متفاوت است و کتاب بازی آن به بهترین وجه به شما آموزش می دهد که چه چیزی را دوست دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =