تعمیر مانیتور سامسونگ

مانیتور چیست ؟

به صفحه نمایشگر مانیتور گفته می شود، و رایج ترین دستگاه خروجی در رایانه های شخصی به شمار می آیند. معمولا صفحات نمایشگر از CRT (Cathod ray tube)استفاده می کنند . كامپیوترهای Laptops و دیگر دستگاههای محاسباتی قابل حمل، از LCD (Liquid Crystal display) و یا LED (Light emiting diode) بهکار می برند. کارکرد با مانیتورهای LCD با در نظر گرفتن خواص آن ها مانند: استفاده انرژی کم به مرور زمان به جای مانیتورهای CRT آمدند.

وجه تمایز میان مانیتورهای LCD و LED چیست؟

LEDها همان LCD به شمار می آیند و در حقیقت نسخه‌ی ارتقا یافته  LCD می‌باشند، چون از یک سیستم نوردهی نوین در بک گراند به کارگرفته شده است. LEDها از led و LCDها از لامپ‌های فلورسنت بهره می جویند. در صورتی که هر دوی آنها هنوز  هم از فناوری کریستال مایع در صفحه نمایش خود استفاده می نمایند. وجه تمایز عمده آنها تنها در سیستم نوردهی و درج نور در پشت صفحه اصلی شان است.

تعمیر مانیتور در نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ یکی از مراکز مجاز سامسونگ با سابقه چندین ساله در حیطه تعميرات مانیتور،با بهره مندی از افراد  کارشناس  و خبره قادر به تعميرات تخصصي مانیتور شما را در اسرع وقت و با مطلوب ترين قيمت در محل شما می باشد.

خدمات ارائه شده تعمیر مانیتور در نمایندگی تعمیرات سامسونگ شامل موارد ذیل میباشد:

  •  تعمیر مانیتورهای CRT سامسونگ
  •  تعمیر مانیتورهای LCD سامسونگ
  •  تعمیر مانیتورهای LED سامسونگ
  •  تعمیر مانیتورهای 3D سامسونگ
  •  تعمیر مانیتور با به کارگیری از ابزاآلات اصلي(اورجینال)
  •  تعمیر مانیتورهایی که امکان تعمیر در آن ها نیست
  •  سرویس در محل-کل شهر تهران
  •  ارائه ضمانت نامه پس از تعمیر مانیتور
  •  تعمیر مانیتورهای پزشکی و صنعتی و …

***

تعمیرات مانیتور سامسونگ از دیگر سرویس های این نمایندگی می باشد که در بخش تخصصی تعمیر مانیتور سامسونگ صورت می گیرد. در این بخش گروهی از مهندسان با تجربه و کاردان این امر، ابزارهای پیشرفته در خصوص تعمیر این دستگاه را در اختیار دارند و بهترین عملیات لازمه را بر روی مانیتورهای سامسونگ انجام می دهند.

تعمیرات مانیتور سامسونگ در این نمایندگی به دست کارشناسانی صورت می گیرد که از تمامی روش های تعمیر آگاهند و درخور با ساختار و نوع مانیتور آن روش را انتخاب می نمایند و با یافتن مشکل دقیق دستگاه، برترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات به وجود آمده را به کار می گیرند. متخصصین این نمایندگی برای تعمیرات مانیتور سامسونگ به علت آنالیز و واکاوی تعداد بسیار زیاد این دستگاه ها  بر خصوصیات فنی و نرم افزاری مانیتورها تسلط کامل داشته و می توانند کلیه ایرادات به وجود آمده را برطرف نمایند.

تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیرات مانیتور سامسونگ تنها باید در نمایندگی مجاز سامسونگ صورت گیرد به این دلیل که تعمیر این محصول در جاهای دیگر که مجاز هم نمی باشند توسط افراد غیر متخصص انجام می شود که علاوه بر حل نشدن مشکل باعث به وجود آمدن عیوب بیشتر در قسمت های دیگر دستگاه هم می شوند، که امکان دارد به طور کلی دستگاه غیر قابل استفاده شود

مانیتور سامسونگ یکی از محصولات باکیفیت کمپانی سامسونگ به شمار می آید که اغلب به علت دارا بودن از بعضی خصوصیات مانند سایز مناسب، نصب راحت، کیفیت بالا، مصرف انرژی پایین و پیکسل بالا طرفداران بسیاری دارد. سامسونگ با برخورداری از گروهی از متخصصین توانا و برتر سیستم‌ها و خدمات آی‌تی و همچنین گسترده ترین تکنولوژی ها در امر محاسبات، ارتباطات و صنایع میکروالکترونیک، قادر بوده  مشتریان خود را، از ارزش افزوده محصولات برخوردار سازد و بخش وسیعی از بازارهای بین المللی را به خود اختصاص دهد.

کاربران محترم مانیتورهای سامسونگ فراموش نکنید، که با انتخاب صحیح و دقیق نمایندگی تعمیرات مانیتور سامسونگ در اسرع وقت و با مناسب ترین هزینه می توانید دستگاه معیوب خود  را تعمیر نمایید.

نظر خود را بنویسید

صدای مشتری 09190812729
شماره های تماس :66097851-66030825
آدرس: خیابان آزادی، خیابان بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5واحد 18(مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ)