نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور وپارکینگ – تماس: 66097851(7 خط), 66030825-021

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ یکی دیگر از خدمات تخصصی در این مرکز می‌باشد، این محصول با کیفیت نیز مانند سایر محصولات در گذر زمان در اثر عوامل مختلف دچار خرابی و استهلاک می‌شود یا گاهی در اثر اشتباه کاربر مشکلی برای دستگاه ایجاد شده و نیاز به سرویس پیدا می‌کند. این مجموعه برای رفع مشکلات لباسشویی، پارت مجزا همراه با تجهیزات پیشرفته ایجاد نموده و اقدام به استخدام متخصصین دوره‌دیده و با تجربه کرده است.

تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ

در صورتی که برای ماشین لباسشویی شما مشکلی پیش آمد، به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید. هر گونه اهمال کاری در این زمینه ضررهای جبران ناپذیری وارد می‌کند و ایمنی در بحث تعمیرات لباسشویی حرف اول را می‌زند. این مرکز به عنوان نمایندگی سامسونگ قادر است تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه شما را رفع کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ
فهرست مطالب

کدام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی نیاز دارید ؟

در حالت طبیعی دستگاه هنگام شستشو و کار کردن صدا می‌دهد و طبیعی می‌باشد اما گاهی این صدا بیش از حد و حتی دلخراش است یا صدای لباسشویی مثل همیشه نبوده و تغییر می‌کند. در صورتی که شما تخصصی در این زمینه نداشته باشید ممکن است که نتوانید منبع صداها را تشخیص بدهید بنابراین نباید صداها را نادیده بگیرید و حتماً با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ معتبر تماس حاصل نمایید. پوسیدگی درام، خرابی پمپ تخلیه، گیر کردن اشیاء در پمپ، مشکلات بلبرینگ‌های موتور و غیره دلایل اصلی صدا غیرطبیعی می‌باشند.

در صورت جمع شدن آب داخل ماشین لباسشویی و عدم تخلیه، این مشکل باید مورد بررسی قرار بگیرد تا علت این ایراد شناسایی و رفع شود. رایج دلایلی که منجر به این اتفاق می‌شود شامل موارد زیر می‌باشند.

 • گیر کردن شیئ مثل سکه در پروانه ماشین لباسشویی

قرارگیری هر گونه شیئ در پروانه باعث انسداد و عدم کارکردن این بخش از دستگاه شده و جلوی تخلیه آب را می‌گیرد.

 • گیر کردن نخالات در فیلتر

در گذر زمان ممکن است نخالات فیلتر را اشغال و منجر به جمع شدن آب می‌شود.

 • ایجاد مشکل در خرطومی زیر دیگ ماشین لباسشویی

اگر شئ یا نخالات در این قسمت ماشین لباسشویی قرار گیرد، مانع خروج آب می‌گردد.

 • خرابی پمپ تخلیه

پمپ قطعه مهم در تخلیه و خروج آب از دستگاه محسوب می‌شود و اگر دچار خرابی یا ضعیف شود، عمل تخلیه به خوبی صورت نمی‌گیرد.

 • انسداد راه ورود آب به فاضلاب

گاهی ماشین لباسشویی هیچ مشکلی ندارد و مسیر خروج آب در فاضلاب دچار انسداد می‌گردد.

کار نکردن ماشین لباسشویی دلالیل متفاوتی دارد که به موارد زیر اشاره می‌کنیم:

 • فعال بودن قفل کودک

قفل کودک از روشن شدن تصادفی دستگاه جلوگیری می‌کند، بنابراین از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

 • خراب شدن قفل درب دستگاه

اگر درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نشده یا دچار خرابی شده باشد، دستگاه برای چرخه شستشو به طور کامل قدرت دریافت نخواهد کرد و کار نمی‌کند.

 • سوییچ انتخاب کننده

اگر سوییچ انتخاب کننده خراب باشد یا به درستی فشرده نشود، می تواند دلیل کار نکردن ماشین ظرفشویی شما باشد.

 • خرابی رله استارت

اگر ماشین ظرفشویی به درستی کار نکرده یا قدرت کافی ندارد و کار نمی‌کند، ممکن است رله استارت موتور معیوب باشد.

 • کار نکردن فیوز حرارتی

اگر فیوز حرارتی کار نکند، صفحه کنترل دستگاه هیچ قدرتی دریافت نمی‌کند و ماشین ظرفشویی کار نخواهد کرد.

 • خرابی موتور درایو

اگر هنگام چرخه شستشو متوجه صدایی وزوز مانند و بلند از موتور دستگاه شده‌اید، این صدا نشان دهنده ایراد داشتن موتور است و شما باید در اسرع وقت موتور دستگاه خود را تعویض کنید، در غیر این صورت دستگاه کار نخواهد کرد.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی به اجزای مرتبط با دیگ و موتور لباسشویی مربوط می‌شود. معمولاً در صورتی که مقدار زیادی لباس، بیش از ظرفیت لباسشویی باشد، موتور نمی‌تواند درام دیگ را به خوبی بچرخاند، پس بهتر است تعداد لباس‌ها را کاهش دهید و دلیل اصلی دیگر عدم چرخش درام، ناشی از خرابی و ضعیف شدن موتور می‌باشد. از عوامل دیگر می‌توان به شل یا پاره شدن تسمه‌ها، خرابی پمپ تخلیه، وجود مشکل در قفل درب و خرابی سوییچ لباسشویی اشاره کرد. در نتیجه برای تشخیص ریشه این مشکل باید به کارشناسان تعمیر مراجعه یا تماس حاصل کنید تا عیب‌یابی دقیق و به درستی انجام گیرد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ

 • نصب و تعمیر دستگاه
 • پشتیبان قوی
 • سرعت بالا در ارائه خدمات
 • هزینه کمتر نسبت به سایرین
 • متخصصین ماهر و دوره دیده
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی (پرتابل)
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو اتوماتیک
 • تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو با خشک کن ۱۰۰ %
 • تعمیر تمام قطعات دستگاه
 • تعویض قطعات با جنس اصل و اورجینال
 • منبع کامل قطعات سخت افزاری لباسشویی
تجهیزات هوشمند
مرکز تعمیر ماشین لباسشویی با تجهیزات هوشمند تست و عیب یابی، عیوب دستگاه را بطور دقیق پیدا و پس از تعمیر تست از عملکرد صحیح آن انجام می شود،
تعمیر در کمترین زمان و هزینه
تعمیر لباسشویی سامسونگ از پر هزینه ترین لباسشویی های موجود بازار است که هزینه تعمیر چند برابر هزینه خرید آن می شود. هزینه تعمیر در نمایندگی بر حسب تعرفه اتحادیه می باشد.
دریافت و ارسال دستگاه رایگان
با ثبت خرابی لباسشویی و استعلام هزینه و زمان تعمیر، پیک رایگان جهت دریافت دستگاه معیوب و ارسال دستگاه پس از تعمیر به محل اعزام (شهر تهران و حومه) اعزام می شود.

هیدرواستات با کنترل کردن سطح آب ورودی به دیگ ماشین لباسشویی یکی از کاربردی‌ترین بخش‌های این دستگاه است. اگر ماشین لباسشویی شما بیش از اندازه یا خیلی کم آب می‌گیرد نیاز به تنظیم هیدروستات دارد. اگر این مشکل حل نشد، باید توسط تعمیرکاران  تعمیر لباسشویی سامسونگ بررسی شود.

اگر لباسشویی آب را گرم نمی‌کند چند دلیل می‌تواند داشته باشد.

 • المنت لباسشویی خراب است.
 • سنسور یا ترموستات لباسشویی خراب است.
 • تایمر با برد الکترونیکی خراب است.

این مواردی که گفته شد تنها دلایل برای خرابی ماشین لباسشویی نیستند و حتماً باید توسط تعمیر لباسشویی سامسونگ تست و عیب‌یابی شود.

امروزه ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانگی هر خانواده ای محسوب می‌شود و یافتن مشکلات آن یا اصطلاحاً عیب یابی ماشین لباسشویی، گاهاً می تواند ناراحت کننده و حتی دردسر ساز باشد. بدین منظور اگر شناسایی مشکل به درستی انجام نگیرد، بر ایرادات دستگاه می‌افزاید یا حتی آسیب‌های جبران‌ناپذیر وارد می‌کند. تکنسین‌های ما به این موضوع توجهی زیادی داشته و همین امر منجر به رضایت مشتریان گرامی می‌شود. دستگاه شما به کمک ابزار‌های لازم تست و عیب‌یابی می‌شود، اینجا تجربه تعمیرکاران هم به کمک‌شان می‌آید.

هزینه تعمیر بسته به نوع خرابی و قطعه متفاوت است و تمامی قیمت‌ها زیر نظر مجموعه بوده و ما سعی کردیم با تعمیر قطعات هزینه مشتریان را کاهش بدهیم.  هزینه تعمیر و تعویض قطعات دستگاه، پس از بررسی‌های کارشناسانه، به صاحب دستگاه اعلام شده و عملیات تعمیرآغاز می‌گردد.

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ

یکی از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ ارائه خدمات در محل است تا مشتری گرامی با خیال راحت و آسوده نظاره‌گر نحوه تعمیر باشد و  دیگر نگران این وسیله نباشند و در صورت بروز مشکل به راحتی آن را حل می‌نماییم و هزینه زیادی را متقبل نخواهند شد و همچنین نکته اساسی این است که با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در منزل دیگر نیازی به حمل و نقل نیست.

اولین پارامتری که یک مجموعه خدمات تعمیر باید داشته باشد، پرسنل و کادری متخصص است که دارای تجربه کافی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی باشند و بتوانند به آسانی مشکل دستگاه شما را تشخیص داده و برای برطرف کردن آن اقدام کنند. از این رو ما در استخدام تکنسین‌ها دقت کافی داشته و تعمیرکاران ضمن تجربه چند ساله، دوره‌های تخصصی آشنایی با تکنولوژی‌های جدید لوازم خانگی  را گذرانده‌اند تا بتوانند به درستی و کیفیت بالا تمامی مشکلات دستگاه شما را رفع کنند.

دومین پارامتر بهره‌گیری از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و مطابق با استانداردهای دنیا است که این مرکز به علت نمایندگی خدمات تعمیر سامسونگ، خود را ملزم به تجهیز کارگاه‌ها به بروز‌ترین تجهیزات می‌داند.

به همین جهت پشتیبانی سامسونگ با داشتن این دو پارامتر، خدمات ارائه شده به صورت کاملاً حرفه ای می‌باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، از این رو مسیر تعمیر را امن و ایمن می‌سازد.