نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور وپارکینگ – تماس: 66097851(7 خط), 66030825-021

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر دوربین سامسونگ

تعمیر دوربین سامسونگ

تعمیر دوربین سامسونگ

کاربران دوربین های سامسونگ می توانند در صورت بروز اشکال در دستگاه مورد استفاده‌شان، به مرکز تعمیرات دوربین سامسونگ مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های تعمیرف بهسازی، ترمیم و ارتقاء دستگاه خویش را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات منحصر به نوعی خاص ازاین دستگاه نیست و شامل تمامی دوربین های فیلم برداری جیبی، حرفه‌ای، خانگی و مخصوص خودرو را شامل می گردد.

مرکز تعمیرات دوربین سامسونگ تیمی از مجرب ترین و زبده ترین کارشناسان و مهندسان این حوزه را به همکاری فراخوانده است و آنان را به پیشرفته ترین امکانات این حوزه تجهیز نموده است تا از این راهرو موفق به ارائه تمامی خدماتی گردد که ممکن است هریک از کاربران دوربین های سامسونگ به آن نیاز داشته باشند.

تعمیر دوربین فیلم برداری سامسونگ

مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از بروزترین و متعهدترین مراکز فعال در این حوزه است که به دلیل بروزرسانی های مداوم تجهیزات و امکانات خویش موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و کسب رضایت مشتریان خویش گشته است.

تعمیرات دوربین عکاسی شامل :

 • تهیه و توزیع انواع باطری های اورجینال
 • سرویس و خاک گیری تمام لنزها
 • به روز رسانی نرم افزار (در صورت موجود بودن )
 • تعمیر انواع سوکت های شارژ و خروجی ها
 • تعمیر انواع درگاه مموری
 • تعمیر و تعویض لنز
 • تعمیر وتعویض ال سی دی – LCD
 • تعمیر و تعویض فلش
 • فروش انواع مموری های اورجینال با سرعت بالا مخصوص دوربین های عکاسی و فیلم برداری

در این بخش برخی از شایع‌ترین اشکالات مرتبط با دوربین‌های فیلمبرداری شرح داده شده و شیوه رفع آنها توضیح داده می‌شود. در صورتی که اشکال پیش آمده در دستگاه جدی است، می‌توانید جهت تعمیر و بهسازی عملکرد قطعات دوربین فیلمبرداری خود به مرکز تعمیرات دوربین فیلمبرداری سامسونگ مراجعه نمایید.

مشکل نداشتن تصویر از ال سی دی دوربین:

 

این مورد، یکی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در دوربین‌های فیلمبرداری است. بروز این اشکال غالباً به دلیل باز و بسته کردن‌های مکرر پنل دوربین اتفاق می‌افتد. باز و بسته کردن‌های مداوم پنل، سبب قطعی کابل و در نهایت قطعی تصویر دوربین می‌گردد. برای رفع این اشکال نیاز است تا کابل و لولای دوربین فیلمبرداری سامسونگ تعویض گردد.

شطرنجی و فریز شدن تصویر:

 

بروز این ایراد به دلیل وجود اشکال در برخی قطعات دوربین فیلمبرداری سامسونگ نظیر چیپ گرافیک دستگاه و یا قطعاتی متصل به پردازنده است. توصیه می‌شود تعمیر این بخش را به دلیل دشواری، به کارشناسان تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ بسپارید.

نداشتن تصویر از ال سی دی و خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون:

 

از آنجا که با بروز این اشکال، هیچ‌گونه خروجی تصویر وجود ندارد و تصویری نیز ضبط نمی‌شود، به احتمال زیاد، مشکل پیش آمده از سی سی دی یا ورودی تصویر است که اطلاعات تصویر را دریافت نمی‌کند. البته این اشکال می‌تواند از المان های داخل لنز و حتی مدار پردازش تصویر نیز باشد که برای رسیدن دقیق به اشکال باید با ابزار مخصوص عیب‌یابی شود. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ قابل دریافت است.

کار نکردن تاچ پنل:

 

وجود این اشکال غالباً به دلیل وجود ایراد در ال سی دی یا کابل ال سی دی و یا برد داخلی ال سی دی است. به دلیل پیچیدگی این اشکال، بهتر است جهت تعمیر آن به یکی از مراکز تخصصی تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ مراجعه نمایید.

عدم پخش تصویر در وضعیت play

 

عدم پخش تصویر در وضعیت play یا پخش تصویر به صورت نوارهای راه راه دیده؛ بروز این اشکال به دلیل آلودگی و کثیفی هد است. در این شرایط می‌بایست هد دوربین فیلمبرداری تمیز گردد. انجام این کار نیاز به احتیاط بالا دارد و توسط خود کاربر نیز قابل انجام است.

حالت کمرا یا رکورد مات تصویر:

 

رنگ ها بهم ریخته، سیاه، کرکره ای یا موارد این چنین است که معمولا مشکل از سی سی دی است. در این شرایط نیاز به بررسی تخصصی دستگاه و شناسایی علت اشکال پیش آمده است. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ قابل دریافت است.

شارژ نشدن باتری دوربین:

 

تشخیص علت اصلی این اشکال نیاز به بررسی دستگاه و باتری و اتصالات آن دارد. این مشکل در ۹۵ درصد مواقع از خود باطری است و گاها خود دوربین اشکال دارد. در این شرایط می‌بایست مدار الکترونیکی یا دیتاهای دوربین و باتری چک شود.

گیر کردن لنز دوربین

 

گیر کردن لنز دوربین و دشواری باز و بسته کردن لنز دوربین فیلمبرداری؛ این اشکال به دلیل انباشته شدن گردوخاک، وارد شدن شن‌ریزه و مواردی از این دست به داخل لنز دوربین اتفاق می‌افتد. در چنین شرایطی معمولا دستگاه با پیغام خطا، خاموش شده و از ادامه‌ی کار باز می‌ماند. معمولا با سرویس دستگاه در این شرایط، مشکل پیش آمده رفع می‌گردد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ قابل دریافت است.

عدم شناسایی مموری کارت

 

عدم شناسایی مموری کارت یا همان کارت حافظه؛ این اشکال در غالب شرایط به دلیل خراب شدن یا ویروسی شدن دستگاه اتفاق می‌افتد. خرابی مسیر کانکتورهای کارت خوان نیز ممکن است سبب این ایراد گردد. برای رفع این اشکال در غالب موارد روش فرمت کردن پیشنهاد می‌شود. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ قابل دریافت است.

بهم‌ریختگی تصویر ال سی دی دوربین فیلمبرداری سامسونگ:

 

بروز این اشکال معمولاً به دلیل وجود ایراد در خود ال سی دی یا کابل یا دیتاهای آن است (منظور از دیتا اطلاعات کنترل کننده دوربین است). این تنظیمات کاملا تخصصی بوده و با استفاده از ابزار مخصوص توسط کارشناسان تعمیرات دوربین فیلمبرداری سامسونگ قابل تنظیم است.

روند ارائه خدمات در بخش دوربین عکاسی پس از ارسال توسط مشتری :

مراجعه به مرکز تعمیر دوربین و پذیرش دستگاه موردنظر

کدگذاری توسط مسئول پذیرش و قرارگیری در نوبت بررسی

 بررسی و ایرادیابی توسط کارشناس مربوطه و برآورد هزینه

تماس با مشتری و اعلام هزینه تعمیر

در صورت تایید مشتری ادامه مراحل به شرح زیر است:

تعمیر و رفع ایراد کالا در صورت:

موجود بودن قطعه سریع انجام می‌شود.

ناموجود بودن قطعه در انتظار قطعه خواهد ماند.

ماس با مشتری جهت تست و دریافت کالای تعمیر شده

مراحل تست دستگاه:

چنانچه تست در حضور مشتری امکان‌پذیر نباشد، کارشناس مربوطه با هماهنگی مشتری زمانی را جهت تست در خارج از مرکز تعیین نموده و منتظر تماس مشتری خواهد ماند.

چنانچه دستگاه در حضور مشتری تست و سلامت آن تایید شود، به محض خروج از مجموعه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.

 

خرابی های لنز دوربین

بیرون ماندن لنز دوربین و جمع نشدن دوباره آن: از جمله عوامل بروز این مشکل تکان های شدید ، افتادن از ارتفاع هنگام باز بودن لنز. در چنین مواقعی از روشن کردن مکرر دوربین خودداری کنید. و هرگز سعی نکنید با فشار لنز را جمع کنید.

بیرون نیامدن لنز دوربین : در این مواقع نیز از تکان دادن دوربین هنگام روشن کردن پرهیز کنید.

نداشتن تصویر LCD دوربین عکاسی : این مشکل به علت باز و بسته شدن مکرر LCD است که باعث قطع شدن کابل شده . در چنین مواقع با تعویض کابل و لولا مشکل برطرف می شود.

تاچ پنل عمل نمی کند : دلیل اصلی این مشکل ال سی دی ، کابل ال سی دی و یا برد ال سی دی می باشد.

تصویر گرفته شده ، کیفیت خوبی ندارد : علت آن مشکل در لنز سی سی دی یا برد می باشد.

 

در صورتیکه شن و ماسه وارد دوربین شود : باطری را از دستگاه بیرون بیاورید و دوربین را روشن نکنید. خاصیت چسبندگی شن و ماسه باعث خوردگی لنز می شود. در چنین مواقع حتما به مراکز مجاز تعمیر دوربین عکاسی مراجعه فرمایید.

دوربین دچار آب خوردگی شده : دوربین را خاموش کنید، از سشوار و برنج برای خشک کردن دوربین پرهیز کنید. باطری و رم را نیز در این مواقع از دستگاه خارج کنید.

دوربین کارت حافظه را نمی خواند: در این مواقع یا کارت حافظه ویروسی شده و یا خراب شده ، یا خشاب رم که قطعه ی حساس است ، خراب شده است.

گاهی اوقات در حالت کمرا تصویر داریم در حالیکه در حالت پخش تصویر ، تصویری مشاهده نمی شود یا راه راه است : علت آن کثیف شدن هد است در صورتیکه با تمیز کردن هد مشکل برطرف نشد، هد درام را تعویض کنید.

تعمیر دوربین سامسونگ

خدمات دوربین سامسونگ

 • امکان انجام بعضی از خدمات به طور رایگان مثل ارائه سی دی آموزشی، بروشور، کاتالوگ و مشاوره رایگان
 • قابلیت برطرف کردن مشکل کثیف بودن هد دوربین سامسونگ
 • امکان از بین بردن مشکل در نبود تصویر از ال سی دی و ویزور و خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون
 • امکان ارائه لوازم جانبی دوربین های سامسونگ مثل (کیف، سه پایه، مموری و …)
 • امکان ارائه خدمات گارانتی محصولات تحت قرارداد با شرکتها
 • قابلیت تعمیر برد سوخته دوربین عکاسی
 • قابلیت تعویض قطعه با هویه
 • قابلیت برطرف کردن پروگرام بایوس و رفع مشکل نرم افزاری آن
 • قابلیت تعمیر فلش حرفه ای دوربین عکاسی سامسونگ
 • قابلیت برطرف کردن تصویر شطرنجی و فریز شده و مشکل رکورد مات
 • قابلیت تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار دوربین سامسونگ
 • امکان برطرف کردن مشکلات مربوط به تاچ پنل دوربین عکاسی سامسونگ
 • قابلیت تعویض جک روی برد و تعمیر صفحه نمایشگر (LCD & LED)
 • امکان برطرف کردن مشکل گیر کردن لنز دوربین و مشکل در باز و بسته بودن دوربین
 • قابلیت تعمیر انواع لنز و دوربین های حرفه ای سامسونگ
 • امکان عوض کردن به طور اساسی سوکت های پلاستیکی با IR
 • قابلیت برطرف کردن عیب های مربوط به هارد، مموری کارت و اتصال به کامپیوتر

کدام خدمات تعمیر دوربین نیاز دارید ؟

تجهیزات هوشمند
مرکز تعمیر دوربین سامسونگ با تجهیزات هوشمند تست و عیب یابی، عیوب دستگاه را بطور دقیق پیدا و پس از تعمیر تست از عملکرد صحیح آن انجام می شود،
تعمیر در کمترین زمان و هزینه
دوربین سامسونگ از پر هزینه ترین دوربین های موجود بازار است که هزینه تعمیر چند برابر هزینه خرید آن می شود. هزینه تعمیر در نمایندگی بر حسب تعرفه اتحادیه می باشد.
دریافت و ارسال دستگاه رایگان
با ثبت خرابی دوربین و استعلام هزینه و زمان تعمیر، پیک رایگان جهت دریافت دستگاه معیوب و ارسال دستگاه پس از تعمیر به محل اعزام (شهر تهران و حومه) اعزام می شود.

پخش تصویر با نوارهای راه راه دیده:

دلایل نداشتن تصویر در وضعیت play و یا پخش تصویر با نوارهای راه راه دیده ، با توجه به تجربه کارشناسان در مرکز تعمیرات دوربین سامسونگ این علت را می توان به علت آلودگی و کثیفی هد دانست که در این شرایط با تمیز کردن هد دوربین این مشکل را می توانید رفع نمایید.

این کار توسط خود کاربر می تواند صورت پدیرد به شرط آنکه احتیاط بالا در این کار داشته  و آشنایی لازم  و تجهیزات لازم در اختیار داشته باشد.

گیر کردن لنز:

گاهی اتفاق می افتد که لنز گیر می کند، که سبب آن به علت انباشته شدن گردوخاک، وارد شدن شن‌ریزه و از این قبیل می باشد که  به داخل لنز دوربین وارد شده اند که دستگاه با پیغام خطا، خاموش می شود و از ادامه سر باز می زند. رفع این مشکل با سرویس دستگاه در این شرایط، میسر می شود البته شما می توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات دوربین فیلم برداری سامسونگ، سرویس‌های تخصصی مربوطه را داشته باشید.

تصویر نداشتن ال سی دی:

غالباً به دلیل باز و بسته کردن‌های مکرر پنل دوربین با این مشکل مواجه می شویم، چرا که باز و بسته کردن‌های مداوم پنل، قطعی کابل را در پی دارد و به دنبال آن قطعی تصویر دوربین را به همراه خواهد داشت. این مورد، را می توان یکی از شایع‌ ترین اشکالات به حساب آورد که در دوربین‌های فیلمبرداری دیده می شود. برای برطرف کردن این اشکال لازم است که ما در تعویض کابل و لولای دوربین فیلمبرداری سامسونگ، اقدام نماییم.

مهمترین دلایل خرابی لنز دوربین سامسونگ در زیر شرح داده شده است:

تابش مستقیم نور

نور خورشید یا نور چراغ های لیزری، از جمله تابش مستقیم هستند که از دلایل خرابی لنز دوربین سامسونگ می باشند. این یکی از دلایلی است که باید به آن توجه نمود که یکی از عوامل تشخیص علت خرابی لنز دوربین فیلمبرداری سامسونگ، می باشد.

گرد و غبار

یکی از آسیب هایی که به لنز دوربین سامسونگ، می تواند زده شود، وجود گرد و غبار، لکه ها و شن زدگی، می باشد که باعث خرابی این قطعه می شود.

ضربه خوردگی

هر وقت به هر دلیل، دوربین دچار ضربه شود. احتمال این می رود که لنز دوربین نیز دچار ترک خوردن  یا حتی شکستگی شود. یکی دیگر از علتها، برای تعمیر لنز دوربین فیلمبرداری سامسونگ، می تواند تکان های شدید باشد.

آب و رطوبت

در تمام قسمت های دوربین، وجود آب یا هر مایعات دیگر، خطری جدی محسوب می شود، که باعث خرابی های متعدد خواهد بود. لنز دوربین نیز به عنوان بخشی از دوربین از این قاعده مستثنی نمی باشد.

تعمیر دوربین فیلمبرداری سامسونگ در تهران

تعمیرات دوربین سامسونگ می بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که بهره مند از بالاترین سطح تخصص و مهارت در تعمیرات دوربین عکاسی باشند زیرا ساختار فشرده و ظرافت بالای این دستگاه هیچ گونه خطا و اشتباهی را برنمی تابد و در صورت بروز خطا در فرآیند تعمیرات دوربین سامسونگ امکان خرابی کامل آن وجود دارد. از همین رو مدیریت مرکز تعمیرات دوربین سامسونگ حساسیت ویژه ای در گزینش کادر این بخش داشته و نیروی انسانی فعال در این پارت را پس از آنالیزها و آزمونهای بسیار به همکاری فراخوانده اند.

در حال حاضر تمامی پارامترهای لازم جهت ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات دوربین سامسونگ در این مرکز فراهم گشته است و کاربران این محصول می توانند با خیالی آسوده دستگاه معیوب خویش را تحویل داده و دستگاهی سالم و بی عیب و نقص را تحویل بگیرند. تعمیرات دوربین سامسونگ در این مرکز بر اساس جدیدترین استانداردها و متدهای تعمیر و به دست تیمی از متخصصان حرفه ای این حوزه انجام می پذیرد. 

 

تمامی مدلهای دوربین سامسونگ می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده‌شان به نمایندگی تعمیر دوربین سامسونگ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دوربین Canon عبارتند از: تعمیر مشکل عدم نمایش تصویر توسط LCD، رفع مشکل عمل نکردن قسمت لمسی پنل، رفع ایراد شطرنجی شدن تصویر، رفع مشکل فریز شدن تصویر و … .

علاوه بر این در نمایندگی تعمیر دوربین سامسونگ تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، تعویض قطعات، ترمیم، عیب‌یابی مرتبط با انواع دوربین سامسونگ به مراجعان ارائه می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دوربین سامسونگ منحصر به اشکالی خاص و یا مدلی ویژه از این دستگاه نیست و کاربران کلیه دوربین‌های سامسونگ می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خود به نمایندگی تعمیرات دوربین سامسونگ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

برخی از خدمات قابل دریافت در مرکز تعمیر دوربین سامسونگ عبارتند از:

تعمیر انواع لنز، تعمیر صفحات نمایشگر  (LCD & LED)، رفع هنگ دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری ، تعمیر برد سوخته دوربین، تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار، تعمیر فلش‌های حرفه‌ای دوربین عکاسی، پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها، تعویض جک ها روی برد، رفع اشکال کثیف بودن هد دوربین و …. .