دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 

شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیر  در محل لپ تاپ سامسونگ

متخصصان و تکنسین های خبره نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ به علت جداسازی و ارزیابی مدل های نامحدود از انواع لپ‌ تاپ‌ های سامسونگ، موفق به دریافت روش هایی برای عیب‌یابی دقیق و درست و برطرف سازی کلیه عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصول شده اند.

بهره مندی از کارشناسان خبره و متخصص برای تعمیرات لپ تاپ در این گروه باعث شده تا مشتریان عزیز تنها با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند هر نوع ایراد و مشکلی که در لپ تاپ های samsung پیش آمده را تعمیر و برطرف سازند و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز دیگر نباشد.

بعد از بررسی مشکل پیش آمده در لپتاپ، دستگاه را برای دریافت تعمیرات به یکی از دو قسمت تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری تحویل داده می شود. پس از تعمیر توسط کارشناسان از نظر درستی عملکرد تست شده و در پایان تحویل مشتری می گردد. لازم به ذکر است تست دستگاه در صورت درخواست مشتری در حضور او انجام می شود. نکته مهم اینکه سرویس های ارائه شده بجز در موارد معدودی مثل بازیابی اطلاعات دارای گارانتی و ضمانت است.

مدیریت واحد تعمیر لپ تاپ سامسونگ به علت اطمینان از مهارت و تخصص کادر فنی خویش، کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی می‌نماید.

عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اورجینال و جانبی لپ تاپ‌های سامسونگ، آماده سازی گزارش فنی از شرایط دستگاه‌های معیوب، انجام سرویس‌های کامل و تعمیرات سامسونگ، از مهمترین خدماتی است که می‌توان با حضور در تعمیر لپ تاپ برند سامسونگ، در کمترین زمان و با مطلوب‌ترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند شوید.

 خرابی هارد نرم افزاری یا فریموری

یکی دیگر از خرابی‌های لپ تاپ که کاربر را دچار نگرانی می‌کند خرابی فریموری یا همان ساختاری هارد یعنی هارد از نظر Service Area به مشکل بر خورده است. هد هارد با توجه به نوع هارد وسترن، سیگیت، توشیبا و … از یک
 Defect List بهره می‌برد که هارد پس استفاده مکرر و مواجه شدن با خرابی‌های مختلف شروع به خارج کردن خرابی‌ها از سطح پلتر و اضافه کردن به این لیست می‌کند. این لیست‌ها به علت ظرفیت کم پس از مدتی به طور کامل پر شده و هارد پس از مواجه شدن با یک خرابی جدید قادر به اضافه کردن به این لیست نیست و موجب خرابی‌هایی از جمله عدم شناسایی در کامپیوتر، عدم ظرفیت صحیح، مواجه شدن با پیغام فرمت و … می‌شود.

تعمیرکاران متخصص با بهره گیری از بروزترین ابزار ریکاوری از جمله PC3000 و MRTPRO توانایی شناسایی این خرابی‌ها را دارد و به بهترین روش و سریعترین راه ممکن تعمیر هارد لپ تاپ را شروع و به اصطلاح این لیست می‌کند و اگر هاردهای فوق نیاز به آپدیت جدید فریمورداشته باشند، کارشناسان این مرکز توانایی آپدیت آن را دارند.

 • خرابی‌های فیزیکی هارد

خرابی فیزیکی هارد لپ تاپ یعنی این هارد دچار آسیب هد و پلتر، اسپیندل موتور با PCB شده است که به چند دسته‌ی مهم تقسیم می‌شود:

 • هد صدای تیک تیک می‌دهد

 در این نوع خرابی اصولاً هد هارد در سطح پلتر گیر کرده و نیاز به جراحی هارد می‌باشد که بعد از درست کردن هد از سطح پلتر آزاد شده و در قسمت اصلی خود قرار می‌گیرد و می‌تواند به راحتی شروع به استخراج اطلاعات کند ولی اصولاً هاردهایی که به هر دلیلی نیاز به تعمیر داشته باشند هاردهای قابل اطمینان نبوده و نیاز می‌باشد این اطلاعات در مکان دیگرذخیره شود.

 • هارد صدای غیر متعارفی می‌دهد و از فاصله یک یا دو متری نیز قابل شنیدن می‌باشد
 • هد هارد خراب شده از طریق یک هارد مشابه و جابجایی هد قابل ریکاوری و بازیابی می‌باشد.
 • اسپیندل موتور قفل کرده و صدای شبیه به صدای تلق تلق می‌دهد که با تعویض پلتر و یک اسپیندل موتور نو قابل بازیابی می‌باشد.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ یکی دیگر از خدمات تخصصی انجام شده در مرکز لپ تاپ سامسونگ است که توسط تیمی از خبره‌ترین تکنیسین‌ها و مهندسان این حوزه انجام می‌پذیرد. خدمات ارائه شده در واحد تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ مربوط به یکی از مهمترین و کلیدی‌ترین قطعات تشکیل دهنده انواع کامپیوتر یعنی GPU یا در اصطلاح نه چندان درست عامیانه، همان گرافیک است که وظیفه مهم و سنگین پردازش تصویر را به دوش می‌کشد؛ این قطعه که به صورت یک چیت ساخته می‌شود، تمامی ورودی‌ها و خروجی‌های تصویری را کنترل و هماهنگ می‌سازد.

گرافیک به شکل‌ها و صورت‌های مختلفی از لحاظ اتصال و برقراری ارتباط با دیگر قطعات سیستم‌های PC،Notebook و دیگر انواع کامپیوتر به کار می‌رود. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت خرابی این بخش از لپ تاپ خویش به مرکز تعمیرات قطعات لپ تاپ کارت گرافیک مراجعه کرده و تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و ارتقاء آن را دریافت نمایید.

امکان دارد اختلال لپ تاپ شما مربوط به صدمه دیدن مادربرد و یا سوختن آن باشد. مادربرد از قطعات الکترونیکی تشکیل شده که دارای توان مشخص و تعیین شده‌ای هستند. امکان دارد این قطعات در اثر آسیب‌هایی از طرف جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک‌های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ، دچار خسارات و آسیب‌های جزئی و یا کلی شوند. کادر فنی مرکز تعمیرات قطعات لپ تاپ پس از کنترل ظاهری لپ تاپ و مسیریابی جریان، قطعات آسیب‌دیده را جستجو و نسبت به تعویض و جای‌گذاری قطعه‌ی جدید اقدام خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض قطعات استفاده خواهند کرد.

لپ تاپ سامسونگ

خدمات لپ تاپ سامسونگ

 

 • تعمیر صفحه نمایش 
 •  تعمیر کارت گرافیک
 •  تعمیر کی برد لپ تاپ 
 •  تعمیر صفحه لمسی 
 •  ارتقاء لپ تاپ 
 •  تعمیر درایو لپ تاپ 
 •  تعمیر هارد سامسونگ
 •  تعمیر قاب شکسته لپ تاپ سامسونگ
 • تعمیر بلندگو 
 • تعمیر لولای شکسته
 • مشکلات مربوط به پاور و عیب یابی
 • تعویض LCD شکسته لپ تاپ
 • مشکلات مربوط به کار نکردن کیبورد  
 • تعویض انواع قطعات الکترونیکی
 • تعمیر برد الکترونیکی هارددیسک
 • تعمیر قطعات سامسونگ

کدام خدمات تعمیر لپ تاپ نیاز دارید ؟

تجهیزات هوشمند
مرکز لپ تاپ سامسونگ با تجهیزات هوشمند تست و عیب یابی، عیوب دستگاه را بطور دقیق پیدا و پس از تعمیر تست از عملکرد صحیح آن انجام می شود،
تعمیر در کمترین زمان و هزینه
لپ تاپ سامسونگ از پر هزینه ترین لپ تاپ های موجود بازار است که هزینه تعمیر چند برابر هزینه خرید آن می شود. هزینه تعمیر در نمایندگی بر حسب تعرفه اتحادیه می باشد.
دریافت و ارسال دستگاه رایگان
با ثبت خرابی لپ تاپ و استعلام هزینه و زمان تعمیر، پیک رایگان جهت دریافت دستگاه معیوب و ارسال دستگاه پس از تعمیر به محل اعزام (شهر تهران و حومه) اعزام می شود.
 •  قاب لپ تاپ
 •  بلندگوی لپ تاپ
 •  دیسک لپ تاپ
 •  باتری لپ تاپ
 •  کارت گرافیک لپ تاپ و …
 •  کیبورد لپ تاپ
 •  لولای لپ تاپ
 •  صفحه نمایش لپ تاپ
 •  هارد لپ تاپ
 •  فن لپ تاپ

۱- خرابی تاچ پد

یکی از خرابی‌های رایج لپ تاپ تاچ پد است که در زیر به دلایل آن اشاره می‌کنیم:

 • هنگ کردن سیستم عامل
 • درست نبودن تنظیمات ماوس لپ تاپ
 • وجود دکمه غیر فعال کردن تاچ پد یا ماوس
 • نقص سخت افزاری و خراب شدن تاچ پد
 • غیر فعال بودن ماوس یا تاچ پد در CMOS (BIOS)
 • تداخل تجهیزات خارجی مانند ماوس یا کیبورد اکسترنال
 • قدیمی بودن یا درست نصب نشدن درایورها

۲- مشکل صفحه کلید

یکی دیگر از مشکلات رایج کار نکردن صفحه کلید است. در بعضی موارد یک یا تعدادی از دکمه‌های صفحه کلید کار نمی‌کند و یا ممکن است به صورت کلی صفحه کلید از کار بیفتد. این مشکل دلایل مختلفی دارد که برخی به مشکلات نرم افزاری و برخی به مشکلات سخت افزاری رابطه دارد.

۳- عدم تغییر پیکسل‌های صفحه نمایش

۴- کار نکردن بلوتوث

۵- متصل نشدن به شبکه اینترنت وایرلس

۶- کرش کردن سیستم لپ تاپ

۷- ویروسی شدن

۸- نمایش ویدئوهای در هم ریخته و یا تحریف شده

۹- گرم شدن بیش از حد لپ تاپ

۱۰- مشکل دوربین

۱۱- ری استارت کردن لپ تاپ

حتماً شما هم به علت‌های مختلف لپ تاپ خودتان را ری استارت می‌کنید تا دوباره راه اندازی شود. ولی زمانی که خود به خود ری استارت شود در این صورت مشکلی به وجود آمده است که باید برطرف شود. لپ تاپ‌هایی که مرتب ری استارت می‌شوند در بیشتر مواقع دچار مشکلات نرم افزاری هستند.

۱۲- مشکل پورت‌های یو اس بی (USB)

۱۳- نداشتن تصویر در صفحه نمایش یا سیاه بودن صفحه نمایش

یکی از مشکلات بزرگی که کاربران را اذیت می‌کند گرم شدن بیش از اندازه این سیستم و یا داغ شدن است که این مشکل دارای علت‌های بسیاری است که در زیر برایتان توضیح می‌دهیم:

۱- کند شدن سیستم لپ تاپ

گرم شدن بیش از حد می‌تواند موجب کند شدن سیستم عملکرد دستگاه شود به صورتی که در کارکرد شما با سیستم تأثیر می‌گذارد. در نتیجه داغ شدن مشکلاتی از قبیل کرش و هنگ کردن به همراه دارد همچنین در برخی مواقع امکان دارد گرما به بخش‌های اصلی صدمه وارد کند و خرابیها با درصد آسیب بیشتر مثل سوختن CPU، سوختن چیپ گرافیک، انواع IC روی برد و … همراه باشد.

۲- سوختن چیپست های لپ تاپ

زمانی است که گرد و خاک دریچه ورودی هوا به داخل سیستم را مختلف می‌کند و نمی‌گذارد هوای خنک به درون سیستم وارد شود و این حرارت تا حدی می‌شود که موجب سوختن قسمتی از برد می‌شود.

۳- از بین رفتن پروگرام بایوس لپ تاپ

در نظر داشته باشید که بایوس وظیفه مهمی کنترل کردن قسمت‌های سخت افزار سیستم را برعهده دارد و با بالا بایوس کنترل بهتر دستگاه خود شده و عمر آن را افزایش دهید.

۱- مشکلات سیستم عامل

بخش مهم لپ تاپ درزمینه نرم افزاری سیستم عامل است نصب سیستم عامل یکی از فعالیت‌هایی است که باید در شروع کار با کامپیوتر به صورت صحیح انجام شود و توجه به انتخاب سیستم عامل نسبت به توانایی سخت افزاری سیستم امری مهم است و باید به آن توجه بسیاری شود. در غیر این صورت ممکن است در روند کاری با انواع نرم افزارها به مشکل بربخورید.

نصب صحیح درایورها بر روی ویندوز باید به صورت مناسب صورت گیرد، بعنی هر درایور برای همان قطعه، سال تولیدی همان قطعه و برای همان سیستم باشد، در غیر این صورت هم با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد و از سیستم نمی‌توانید درست استفاده کنید.

۲- مشکل در بوت شدن لپ تاپ

۳- داغ شدن بیش از حد لپ تاپ

۴- مشکل روشن نشدن وای فای و یا وایرلس لپ تاپ

۵- مشکلات گرافیکی لپ تاپ

۶- مشکل صفحه آبی رنگ

۷- مشکل کلید fn و قفل شدن آن

۸- هنگ کردن لپ تاپ

۹- مشکل بلوتوث

۱۰- کند شدن سرعت لپ تاپ

۱۱- ویروسی شدن لپ تاپ

تجهیزات تعمیر لپ تاپ سامسونگ

آپدیت تجهیزات و ابزارآلات تعمیر، هم زمان با ورود و معرفی هر کدام از مدل‌های جدید لپ تاپ سامسونگ به بازارهای بین الملل، صورت می‌گیرد.

دقت و تأکید ویژه بر آپدیت قابلیت‌ها و تجهیزات این مرکز به این جهت است که تعمیر لپ تاپ سامسونگ با خاطر نظام مخصوص و منحصر به فرد این محصول، مستلزم تجهیزات ویژه‌ای می‌باشد که باید هم خوانی و سازگاری لازم با ساختار این دستگاه را دارا باشد.

روند تعمیر لپ تاپ سامسونگ

در اولین گام سوالاتی از صاحب دستگاه در خصوص اشکالات به وجود آمده در دستگاه از طرف کارشناسان پرسیده می‌شود.

لپ تاپ برای عیب یابی و تشخیص اشکالات ایجاد شده در آن، مورد بررسی قرار می‌گیرد. عیوب و اشکالات دستگاه بعد از تشخیص توسط کارشناس با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود.

اقداماتی که کارشناس جهت تعمیرات لپ تاپ‌های سامسونگ درنظر دارد با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت روند تعمیر آغاز گردد.

در صورت نیاز به تعویض هر یک از بخش‌های دستگاه، از قطعات اورجینال و شرکتی موجود در آرشیو نمایندگی استفاده خواهد شد. تعویض قطعه معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت. بعد از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسط کارشناسان دیگر حاضر در نمایندگی تعمیرات، با صاحب دستگاه جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد.