تعمیر لپ تاپ سامسونگ در تهران

لپ تاپ سامسونگ

انواع تعمیر لپ تاپ سامسونگ

متخصصان و تکنسین های خبره نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ به علت جداسازی و ارزیابی مدل های نامحدود از انواع لپ‌ تاپ‌ های سامسونگ، موفق به دریافت روش هایی برای عیب‌یابی دقیق و درست و برطرف سازی کلیه عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصول شده اند .

بهره مندی از کارشناسان خبره و متخصص  برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ در این گروه باعث شده تا مشتریان عزیز تنها با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند هر نوع ایراد و مشکلی که در لپ تاپ های سامسونگ پیش آمده را تعمیر و برطرف سازند و دیگر نیازی به مراجعه بمراکز دیگر نباشد.

مراحل خدمات رسانی و تعمیر لپ تاپ سامسونگ

مدیریت نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ به علت اطمینان از مهارت و تخصص کادر فنی خویش، کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی می نماید.

عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اورجینال و جانبی لپ تاپ های سامسونگ، آماده سازی گزارش فنی از شرایط دستگاه‌های معیوب، انجام سرویس‌های کامل و تعمیرات سامسونگ، از مهمترین خدماتی است که می‌توان با حضور در تعمیر لپ تاپ برند سامسونگ، در کمترین زمان و با مطلوب ترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند شوید.

تجهیزات تعمیر لپ تاپ سامسونگ

آپدیت تجهیزات و ابزارآلات تعمیر ، هم زمان با ورود و معرفی هر کدام از مدل های جدید لپ تاپ سامسونگ به بازارهای بین الملل، صورت می گیرد.

دقت و تأکید ویژه بر آپدیت قابلیت ها و تجهیزات این مرکز به این جهت است که تعمیر لپ تاپ سامسونگ با خاطر نظام  مخصوص و منحصر به‌ فرد این محصول، مستلزم تجهیزات ویژه ای می باشد  که باید هم خوانی و سازگاری لازم با ساختار این دستگاه را دارا باشد.

تعمیر نوت بوک سامسونگ

تعمیر لپ تاپ سامسونگ با اینکه مدعیان بسیاری در این زمینه دارد  اما کاربران عزیز باید  بسیار سرسختانه در این امر عمل نمایند و از بردن دستگاه خود به مراکزی که غیر مجاز هستند و تعهدی نسبت به تعمیرات آن ندارند دوری کنند.

از این حیث اگر شما نیز یکی از کاربران لپ تاپ های سامسونگ می باشید ولی دستگاه شما به هر علتی با نقص در عملکرد و یا اختلال مواجه شده است،به شما توصیه می‌کنیم برای اِعمال تعمیرات، دستگاه خود را به یکی از مراکز مجاز و با سابقۀ حوزه تعمیر لپ تاپ سامسونگ ببرید.شما میتوانید با مراجعه به تعمیر پرینتر سامسونگ از خدمات تعمیر پرینتر نیز مطلع شوید.

روند تعمیر لپ تاپ سامسونگ

در اولین گام سوالاتی از صاحب دستگاه در خصوص اشکالات بوجود آمده در دستگاه از طرف کارشناسانتعمیر لپ تاپ سامسونگ پرسیده می شود .

لپ تاپ سامسونگ برای عیب یابی  و تشخیص اشکالات ایجاد شده در آن، مورد بررسی‌  قرار می ‌گیرد. عیوب و اشکالات دستگاه بعد از تشخیص توسط کارشناس با صاحب دستگاه در میان گذاشته می ‌شود.

اقداماتی که کارشناس جهت تعمیرات لپ تاپ های سامسونگ درنظر دارد با صاحب دستگاه درمیان گذاشته می ‌شود تا در صورت تأیید و رضایت روند تعمیر آغاز گردد.

در صورت نیاز به تعویض هر یک از بخش‌ های دستگاه، از قطعات اورجینال و شرکتی موجود در آرشیو نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ استفاده خواهد شد. تعویض قطعه معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت.

بعد از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسط  کارشناسان دیگر حاضر در نمایندگی تعمیرات ، با صاحب دستگاه جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد.

با حضور صاحب دستگاه، لپ تاپ در محل تست شده تا از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل شود.

مشکلات انواع لپ تاپ های سامسونگ

 • مشکلات مربوط به پاور و عیب یابی
 • تعویض LCD شکسته لپ تاپ
 • مشکلات مربوط به کار نکردن کیبورد و تعمیر آن
 • تعویض انواع قطعات الکترونیکی
 • تعمیر برد الکترونیکی هارددیسک

تعمیر قطعات سامسونگ

 • تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ
 • ارتقا و تعمیرات انواع لپ تاپ های سامسونگ
 • تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ
 • تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ
 • تعمیر بلندگو لپ تاپ
 • تعمیر کیبورد
 • تعمیر لولای شکسته لپ تاپ
 • تعمیر درایو لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیرات تلویزیون تعمیرات موبایل  تعمیرات گوشی

نظر خود را بنویسید

صدای مشتری 09190812729
شماره های تماس :021-66097851-66030825
آدرس: خیابان آزادی، خیابان بهبودی، نرسیده به نصرت، جنب ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه پنجم واحد 18(مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ)