نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش ریست کردن یخچال سامسونگ

برای یخچال سامسونگ خود، از دکمه “خاموش کردن” استفاده کنید تا آن را خاموش کرده و سپس از پریز برق جدا شوید. یخچال را تا ۱۰ یا ۱۵ دقیقه خاموش بگذارید. برخی از کارشناسان حتی تا ۲۴ ساعت نیز توصیه می کنند. یخچال را دوباره به برق وصل کنید و آن را روشن کنید تاکنون یخچال و فریزر به احتمال زیاد خود را متعادل و دوباره کالیبره کرده است. دستگاه را به پریز برق وصل کرده و روشن کنید.

چگونه می توان یخچال سامسونگ را از حالت فروشگاه ریست کرد؟

برای تنظیم مجدد یخچال سامسونگ و خارج شدن از حالت فروشگاه، دکمه های خنک کننده فریزر را همزمان برای حدود ۲ تا ۵ ثانیه فشار دهید. سپس دکمه ها را رها کنید. یخچال و فریزر دوباره تنظیم می شود و عملکرد خنک کننده از سر گرفته می شود.

چرا باید یخچال را ریست کنیم ؟

ممکن است نمایشگر دما نامنظم باشد و به صورت مداوم چشمک بزند یا حتی اصلاً کار نکند. این خود می تواند به دلایل مختلفی از جمله بسته نشدن نامناسب درب یخچال یا باز ماندن بیش از حد و طولانی مدت درب یخچال باشد. همچنین ممکن است مقداری غذای گرم در یخچال داشته باشید (همیشه توصیه می شود قبل از قرار دادن غذا در یخچال، اجازه دهید کمی غذا خنک شود) البته گاهی اوقات می توان این مشکل را با ریست کردن یخچال برطرف نمود.

همچنین ممکن است یخچال شما در حالت فروشگاهی باشد در این حالت، چراغ ها روشن هستند اما کمپرسور کار نمی کند. بنابراین، عمل خنک کننده خاموش خواهد شد. در مورد یخ ساز و آب نیز همین طور است. ممکن است به طور تصادفی دکمه ای را فشار داده باشید که دستگاه را به حالت فروشگاه برگرداند. در هر صورت، تنظیم مجدد و یا ریست کردن یخچال لازم است.

یخچالی که نیاز به تعمیر داشته باشد می تواند منجر به قبض های زیاد برق، غذای خراب و پیام های خطا شود که منطقی نیست. قبل از اینکه به چگونه یخچال را ریست کنیم بپردازیم، لازم است بدانید یخچال های امروزی با ویژگی هایی مانند دکمه های لمسی، ویژگی های بصری و صفحه نمایش دیجیتال، راحتی و زندگی هوشمندانه ای را ارائه می دهند. با این حال، برخی شرایط پیش می آید که به دلایل مختلف مجبورید یخچال را ریست کنید. با کاردون همراه شوید تا شما را در این مسیر راهنمایی نماید.

اگر یخچال شما سامسونگ است دکمه تنظیم مجدد یا ریست در یخچال سامسونگ در قسمت داخلی دستگاه، یا روی صفحه کنترل یا پشت سطل یخ یافت می شود. لازم است بدانید همه یخچال های سامسونگ دکمه تنظیم مجدد ندارند. دکمه های تنظیم مجدد یخچال سامسونگ معمولاً در یخچال های دارای فیلتر آب یا یخ ساز یافت می شوند. دکمه ریست به شما کمک می کند تا یخچال سامسونگ خود را به حالت اولیه برگردانید.

برای یخچال های سامسونگ با نشانگر فیلتر آب، پس از تعویض فیلتر آب یخچال، از دکمه تنظیم مجدد استفاده می شود. در حالی که یخچال های سامسونگ به فناوری هوشمند معروف هستند، در برابر خطاهای احمقانه نیز آسیب پذیر هستند. خوشبختانه، با یک تنظیم مجدد ساده می توانید بیشتر مشکلات یخچال سامسونگ را برطرف کنید. به ویژه اگر نمایشگر دما چشمک می زند یا نامنظم است، اخیراً قطعی برق داشته اید یا در حال مشاهده پیام خطا هستید نشانه هایی است که برای ریست کردن یخچال سامسونگ خود نیاز دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 6 =