فهرست مطالب

تعمیر باتری لپ تاپی که شارژ نمی شود

داشتن لپ تاپی که باتری آن درحال خراب شدن می تواند زیان آورد باشد. استفاده مجدد از باتری غیرممکن خواهد بود. حتی گاهی اوقات اعلانی روی صفحه لپ تاپ ظاهر شده که باتری شارژ نمی شود. در اینصورت کاربران باید به دنبال باتری جدید باشد.

معمولا، لپ تاپها توسط اکثر افراد حمل می شوند. افراد به جاهای مختلف می روند و این امر می تواند باعث تخلیه باتری شود. زمانی که این اتفاق می افتد، باتری با اتصال به شارژر و ابزار دیگری، دیگر شارژ نمی شود. برای حل این مشکل، باتری را برداشت و بدرستی قرار دارد.

مشکلات باتری لپ تاپ

علتهای زیادی برای شارژ نشدن باتری وجود دارد. مطمئنا دلیلی برای شارژ نشدن باتری ها وجود دارد. معمولا، به طول عمر باتری باید دقت کرد. در این مورد، ممکن است باتری دیگر را خریداری کرد. یکی از مواردی که بسیار بد بوده اینست که باتری جدید لپ تاپ نیز شارژ نمی شود.

دلایل مشکلات باتری لپ تاپ

دلیل اینکه چرا باتری لپ تاپ شارژ نمی شود اینست که برخی افراد همیشه منبع برق را نادیده می گیرند. حتی آنها اتصال درست را چک نمی کنند. زمانی که باتری به برق وصل شده بلافاصله شارژ شده و در سمت پایین گوشه صفحه نشان داده می شود. اگر باتری ظاهر نشد، باتری جدید لپ تاپی که شارژ نمی شود را باید به فروشنده آن برگرداند.

در واقع، هیچ چیزی نمی تواند غیر از اینکه باتری جدید لپ تاپ شارژ نمی شود مشکل ساز باشد. در اینصورت هزینه اضافی برای صاحب آن خواهد داشت. زمانی که لپ تاپ وصل باشد، همواره صدایی از PC ایجاد کرده و چراغ LED روشن می شود.

شارژ مجدد لپ تاپ ممکن است آسان بوده و درک باتری جدید لپ تاپی که شارژ نمی شود می تواند مشکل ساز باشد. بین باتری و خروجی دیوار، قطعاتی وجود دارند که ممکن است خراب باشند. اینها با استفاده از نرم افزار یا باتری جدید به آسانی رفع می شوند. همچنین ممکن است مشکلاتی ازجمله شارژ نشدن باتری جدید لپ تاپ وجود داشته که در این صورت باید آن را به مرکز تعمیرات لپتاپ سپرد.

1 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر باتری لپ تاپی که شارژ نمی شود»

  1. بازتاب: نکات مهم در تعمیر بلندگوی لپ تاپ | نمایندگی تعمیرات سامسونگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =

تعویض دوربین اصلی گلکسی

تعویض دوربین اصلی گلکسی

راهنمای تعویض دوربین اصلی گلکسی نوت ۳ سامسونگ تعویض دوربین اصلی گلکسی دارندگان گوشی سامسونگ Galaxy Note 3، ممکن است به دلایلی همچون ایجاد خطو

ادامه مطلب »
تعویض مخزن تونر پرینتر

تعویض مخزن تونر پرینتر

راهنمای تعویض مخزن تونر پرینتر CLP-300 سامسونگ تعویض مخزن تونر پرینتر دارندگان پرینتر سامسونگ مدل CLP-300، اگر مخزن تونر دستگاه شما به هر دلیلی دچار

ادامه مطلب »
تمیز کردن صحیح پرینتر

تمیز کردن صحیح پرینتر

راهنمای تمیز کردن صحیح پرینتر تمیز کردن صحیح پرینتر نظافت درست و به موقع دستگاه چاپگر، اهمیت و تٲثیر به سزایی در افزایش طول عمر

ادامه مطلب »