دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568

فهرست مطالب

تعمیر مادربرد سامسونگ گلکسی S9

اگر سامسونگ گلکسی S9 یا S9+ از نظر مادربرد مشکل دارند، از نکات عیب‌یابی و اطلاعات زیر برای تعمیر آنها استفاده نمایید.

 

مشکلات مادربرد سامسونگ گلکسی S9

برد منطقی سامسونگ گلکسی S9 در صورتی در دستگاه ضعیف است که به درستی کار نکند. اگر دستگاه گلکسی بیش از حد گرم شود، پیام‌های خطا ایجاد شده و یا کاملا از بین می‌رود، در اینصورت می‌توان از خدمات تعمیر مادربرد سامسونگ گلکسی S9 کمک گرفت.

 

عیب یابی مشکل مادربرد سامسونگ گلکسی S9

مشکلات مادربرد گلکسی S9 و S9+ می توانند پیچیده باشند بنابراین بهتر است تا فرد متخصص آنها را تعمیر کند. با اینحال، چندین نکته عیب یابی مطرح می‌شود تا قبل از ارائه دستگاه به تعمیرگاه خودتان آن را تعمیر کنید.

 

اجرای تنظیم مجدد

اجرای تنظیم مجدد بطور ایمن گلکسی S9 را بدون پاک کردن یا تخریب داده‌ها مجدا راه اندازی می‌کند. از مراحل زیر برای اجرای تنظیم مجدد استفاده نمایید:

  • نگهداشتن دکمه پاور و صدا به مدت ۱۰ ثانیه
  • زمانی که صفحه مشکی شد و راه اندازی مجدد شروع شد، دکمه‌ها را آزاد کنید.

 

چک کردن حافظه

حافظه پایین ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شده که کاربران را در مورد مشکلات مادربرد مانند عملکرد پایین و موضوعات برق سردرگم می‌کند. برای اطمینان از اینکه حافظه پایین وجود نداشته باشد، به تنظیمات < نگهداری دستگاه < ذخیره سازی بروید.

 

آپدیت نرم افزار

گلکسی S9 یا S9+ از به روز ترین نرم افزار اندروید استفاده می‌کنند. آپدیت نرم‌افزای ممکن است مشکلات مربوطه با کاهش داده و به عمر باتری کمک کند.

 

سپردن تعمیر مادربرد سامسونگ گلکسی S9 به متخصص

گوشی گلکسی S9 را برای تعمیر به متخصص بسپارید. تکنسین‌های ما تمام تعمیرات سامسونگ گلکسی S9 را در صورت اعتبار گارانتی به صورت رایگان انجام می‌دهند. بعلاوه، دستگاه بصورت آنی و فوری در حالیکه شما در فروشگاه هستید تعمیر می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خطوط سیاه روی کاغذ

خطوط سیاه روی کاغذ

چاپ خطوط سیاه روی کاغذ توسط پرینتر سامسونگ خطوط سیاه روی کاغذ در حین پرینت گرفتن، گاهی نقش بستن خطوط سیاه روی صفحات، آن هم

ادامه مطلب »
عوامل سرعت پرینتر

عوامل سرعت پرینتر

بالا بردن سرعت پرینت به چه عواملی بستگی دارد؟ عوامل سرعت پرینتر سرعت چاپ صفحات، برای کسانی که زیاد از پرینتر بهره می برند، بسیار

ادامه مطلب »
ارتفاع مناسب تلویزیون

ارتفاع مناسب تلویزیون

ارتفاع مناسب تلویزیون از زمین چقدر است؟ ارتفاع مناسب تلویزیون یکی از مهم ترین لوازمی که امروزه به عنوان قلب تپنده ی هر خانه شناخته

ادامه مطلب »