فهرست مطالب

تعمیر مادربرد سامسونگ گلکسی S9

اگر سامسونگ گلکسی S9 یا S9+ از نظر مادربرد مشکل دارند، از نکات عیب‌یابی و اطلاعات زیر برای تعمیر آنها استفاده نمایید.

 

مشکلات مادربرد سامسونگ گلکسی S9

برد منطقی سامسونگ گلکسی S9 در صورتی در دستگاه ضعیف است که به درستی کار نکند. اگر دستگاه گلکسی بیش از حد گرم شود، پیام‌های خطا ایجاد شده و یا کاملا از بین می‌رود، در اینصورت می‌توان از خدمات تعمیر مادربرد سامسونگ گلکسی S9 کمک گرفت.

 

عیب یابی مشکل مادربرد سامسونگ گلکسی S9

مشکلات مادربرد گلکسی S9 و S9+ می توانند پیچیده باشند بنابراین بهتر است تا فرد متخصص آنها را تعمیر کند. با اینحال، چندین نکته عیب یابی مطرح می‌شود تا قبل از ارائه دستگاه به تعمیرگاه خودتان آن را تعمیر کنید.

 

اجرای تنظیم مجدد

اجرای تنظیم مجدد بطور ایمن گلکسی S9 را بدون پاک کردن یا تخریب داده‌ها مجدا راه اندازی می‌کند. از مراحل زیر برای اجرای تنظیم مجدد استفاده نمایید:

  • نگهداشتن دکمه پاور و صدا به مدت ۱۰ ثانیه
  • زمانی که صفحه مشکی شد و راه اندازی مجدد شروع شد، دکمه‌ها را آزاد کنید.

 

چک کردن حافظه

حافظه پایین ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شده که کاربران را در مورد مشکلات مادربرد مانند عملکرد پایین و موضوعات برق سردرگم می‌کند. برای اطمینان از اینکه حافظه پایین وجود نداشته باشد، به تنظیمات < نگهداری دستگاه < ذخیره سازی بروید.

 

آپدیت نرم افزار

گلکسی S9 یا S9+ از به روز ترین نرم افزار اندروید استفاده می‌کنند. آپدیت نرم‌افزای ممکن است مشکلات مربوطه با کاهش داده و به عمر باتری کمک کند.

 

سپردن تعمیر مادربرد سامسونگ گلکسی S9 به متخصص

گوشی گلکسی S9 را برای تعمیر به متخصص بسپارید. تکنسین‌های ما تمام تعمیرات سامسونگ گلکسی S9 را در صورت اعتبار گارانتی به صورت رایگان انجام می‌دهند. بعلاوه، دستگاه بصورت آنی و فوری در حالیکه شما در فروشگاه هستید تعمیر می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

تعمیر تلویزیون OLED

تعمیر تلویزیون OLED سامسونگ تلویزیون های نسل اولد، جدیدترین و برترین مدل های حال حاضر اند که تمامی محدودیت های موجود در تلویزیون های ال

ادامه مطلب »
آپدیت تلویزیون سامسونگ

آپدیت تلویزیون سامسونگ

آپدیت تلویزیون سامسونگ چیست؟ آپدیت تلویزیون سامسونگ تلویزیون های هوشمند امروزی، با آن دستگاه های بزرگ و قدیمی که تنها برای پخش برنامه های تلویزیونی

ادامه مطلب »
نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ در تهران نمایندگی تعمیرات سامسونگ سعی دارد تا با انجام خدمات تضمینی رضایت مشتریان خود را جلب نماید و تمام احتیاجات

ادامه مطلب »
تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون تعمیرات تلویزیون توسط کارشناسانی صورت می گیرد که طی چندین سال بر ساختار و اجزا دستگاه توانایی های لازم را پیدا کرده و

ادامه مطلب »