نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

راهنمای شارژ کارتریج پرینتر های جوهر افشان سامسونگ

شارژ کارتریج پرینتر های جوهر افشان ممکن است پس از مدتی کار با پرینتر خود و چاپ عکس ها و اسناد مختلف، جوهر کارتریج تمام شود و نیاز داشته باشید دوباره آن را پر نمایید.

جوهر های پرینتر به لحاظ هزینه ای، گران اما در کل مقرون به صرفه نسبت به پرینتر های لیزی می باشند.

شارژ یا پر نمودن جوهر های کارتریج پرینتر، کار سختی نیست و اگر اطلاعی در این زمینه ندارید، می توانید مقاله ای که به صورت مرحله و تصویری برای شما تهیه نموده ایم را دنبال نمایید.

کارتریج پرینتر های جوهر افشان سامسونگ

پس از آنکه کیت های مخصوص پر کردن جوهر را از فروشگاه های لوازم اداری تهیه کردید، مراحلی که در ادامه توضیح داده ایم را دنبال کنید.

این کیت ها کمی گران اند و به اندازه نصف یک کارتریج پرینتر معمولی هزینه دارند، اما شما می توانید آن ها را با تخفیف از مراکز فروش تهیه کنید.

همچنین هنگام انجام عملیات شارژ کارتریج، برای جوهری نشدن دستان خود، حتماً از دستکش استفاده کنید.

مرحله اول: یک رول دستمال کاغذی، و مقداری نوار چسب را بر روی یک سطح کار بزرگ و صاف، مانند یک میز قرار دهید.

مرحله دوم: درب پرینتر را ببندید و کارتریج خالی از جوهر را از پرینتر خارج کنید.

مرحله سوم: کارتریج را بر روی دستمال دو لایه ای قرار دهید.

مرحله چهارم: برچسب کارتریج را کنار بزنید تا سوراخ های روی آن را مشاهده کنید.

مرحله پنجم: سوراخ های کارتریج که در داخلشان اسفنج تعبیه شده است را با سوزن باز کنید.

مرحله ششم: دستور العمل های کیت درباره این که بدانید کدام سوراخ برای وارد کردن کدام رنگ است، را دنبال کنید. می توانید از یک خلال دندان جهت شناسایی رنگ های مربوط به هر مخزن استفاده کنید و آن ها را در داخل سوراخ ها، فرو نمایید. گاهی اوقات ممکن است رنگ های اشتباه در سوراخ جوهر کارتریج قرار دهید.

مرحله هفتم: سرنگ های پر شده از رنگ را به داخل سوراخ ها فرو ببرید و رنگ را تا جایی که خروج رنگ از سوراخ های کارتریج را مشاهده کنید. آن گاه تزریق را متوقف کنید.

مرحله هشتم: سوراخ های کارتریج را با نوار چسب پوشش دهید. اطمینان حاصل کنید که هیچ جوهری از سوراخ های بالایی نشت نمی کند. (این جایی است که نوار شفاف مورد استفاده قرار می گیرد). مراقب باشید رنگ ها را با یکدیگر ترکیب نکنید.

مرحله نهم: کارتریج را تنها با یک دستمال کاغذی، بدون استفاده از آب تمیز کنید.

مرحله دهم: کارتریج را در جایگاه خود در پرینتر قرار دهید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =