نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

چه علائمی هشدار برای تعمیر شیربرقی ظرفشویی سامسونگ است؟

برای تعمیر شیربرقی ظرفشویی سامسونگ با ما همراه باشید تا مراحل این کار را به شما آموزش دهیم. ماشین ظرفشویی وسیله‌ای کارآمد است که معمولاً در هر آشپزخانه‌ای پیدا می‌شود. یکی از قطعات مهم که در این دستگاه استفاده می شود شیربرقی می باشد که وظیفه آن رساندن آب به داخل دستگاه است. شیربرقی انواع متفاوتی دارد که در مدل‌های مختلف برحسب نیاز دستگاه استفاده شده است.

در بعضی از شیرهای برقی زاویه مجرای خروجی و ورودی آنها ۹۰ یا ۱۸۰ درجه است. علاوه بر این، برخی از آنها یک بویین با یک خروجی آب دارند و در برخی دیگر هم دو بویین و دو خروجی آب وجود دارد. بسته به نوع آن، تعمیر شیربرقی ماشین ظرفشویی ممکن است متفاوت باشد. امیدواریم در این مطلب بتوانیم نیاز شما را برای حل مشکل ظرفشویی ارزشمندتان برطرف کنیم.

شیر برقی دارای یک بوبین و یک سوزن و مجرای عبور است. هنگامی که برق بوبین شیر برقی قطع می‌باشد سوزن تحت تاثیر وزن خود و فلزی که در پشت آن قرار دارد مجرای عبور آب را می‌بندد. وقتی که بوبین دارای جریان برق باشد میدان مغناطیسی که تولید می‌کند باعث آهن ربا شدن هسته میگردد که در نتیجه سوزن را بالا کشیده و باعث باز شدن شیر برقی می‌گردد. اگر در ماشین ظرفشویی سامسونگ با خطای شماره ۲ در صفحه نمایش آن روبرو شدید یعنی آب به داخل دستگاه عبور نمی‌کند. آب دادن و نشتی آب از زیر دستگاه نیز ممکن است نشان دهنده خرابی شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ باشد. اگر ماشین، ظروف را تمیز نمی‌شوید احتمالاً شیر برقی با مشکل مواجه شده است. بنابراین در این شرایط ممکن است تعمیر شیربرقی ظرفشویی ضروری باشد.

روش تعمیر شیربرقی ظرفشویی سامسونگ

برای تعمیر شیر تغذیه ظرفشویی سامسونگ، ابتدا دستگاه را از برق جدا کنید. سپس دریچه ورودی آب را در دستگاه مشخص نمایید این قسمت باید در پشت پانل ظرفشویی سامسونگ در بخش پایین یا در گوشه سمت راست یا چپ وجود داشته باشد. شیربرقی با دو پیچ در بالا یا پنل به دستگاه متصل شده است. پیچ ها را باز کنید و با زدن ضربه پنل را جدا کنید.

یک منبع تغذیه شیلنگ از ماشین ظرفشویی به شیر آب وجود دارد و یک شیلنگ دیگر هم که از شیرآب منتقل می شود که باعث تخلیه آب می شود. اکنون می‌توانید شیلنگ‌های دستگاه را چک کنید تا از درست متصل بودن آنها به شیر مطمئن شوید. همچنین باید مطمئن بود که در شیلنگ مسدودی وجود ندارد. در صورتی که در شیلنگ‌ها مسدودی وجود نداشته باشد باید برای تعمیر شیربرقی ظرفشویی سامسونگ اقدام کرد. توجه داشته باشید که تعمیر شیربرقی ظرفشویی به معنای تعویض آن است چراکه این قطعه الکترونیکی در صورت تعمیر کارایی مناسبی از خود نشان نمی‌دهد.

از آنجا که یکی از کارکردهای مهم شیربرقی ظرفشویی، جلوگیری از نشت آب به داخل دستگاه است، بنابراین در اولین فرصت باید اقدام به تعویض آن کرد. تعمیر شیربرقی ظرفشویی سامسونگ و یا تعویض آن امری بسیار تخصصی است که بهتر است برای تعویض آن از مراکز معتبر و متخصص کمک بخواهید. در فرآیند تعویض شیربرقی ظرفشویی به ابزار و تجهیزات پیشرفته نیاز است.

در نمایندگی سامسونگ، علاوه بر استفاده از تجهیزات مدرن، از افراد با تجربه و متخصص در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ استفاده می‌شود. توجه داشته باشید، قطعاتی که در ظرفشویی سامسونگ جایگزین قطعات معیوب می‌شوند باید از قطعات اورجینال باشد تا در عملکرد دستگاه خللی به وجود نیاید. آنچه که بیش از هر چیز در نمایندگی سامسونگ سرویس، بر اعتبار آن نزد مشتریان افزوده است، استفاده از قطعات اصلی در تعمیر دستگاه می‌‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =

علت Monitor Ghosting

رفع و علت Monitor Ghosting

علت Monitor Ghosting . شبح مانیتور سامسونگ مشکل رایجی است که در هنگام ویدیوهای سریع یا هنگام بازی تیراندازی اول شخص مشاهده می شود. این

ادامه مطلب »