نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر فن یخچال سامسونگ

یخچال خوب خنک نمی‌کند، یخچال صداهای شگفت و غریب می‌دهد و اتومات یخچال شغل نمی‌کند، همه این مشکلات اثر می‌دهند که فن یخچال ویران شده‌ است اما دلیل خرابی فن یخچال چیست و چگونه باید آن را تعمیر یا تعویض کنیم؟ در پیوستگی این مطلب با رسیدگی انگیزه ها ویرانی فن یخچال سامسونگ به همگی این پرسش‌ها پاسخ خواهیم داد و بهترین و معتبر‌ترین مرکز جهت تعمیر یا تعویض فن یخچال را به شما معرفی خواهیم کرد.

مشکلات فن یخچال سامسونگ

همانطور که اشاره کردیم، مهم‌ترین نشانه‌های خرابی فن یخچال، صدا دادن یخچال، خوب خنک نشدن یخچال و وانگهی کار نکردن اتومات یخچال می‌باشد. موارد متعددی می‌توانند مایه خرابی فن یخچال سامسونگ شوند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به وارد شدن ضربه به یخچال سامسونگ، بروز نوسانات برق و وانگهی تجمع یکتا و غبار در قسمت فن به علت عدم سرویس یخچال در طولانی مدت اشاره کرد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که از وارد شدن ضربه به یخچال بازداری کنید و وانگهی در بازه‌های زمانی مشخصی احد و غبار روی فن یخچال را تمیز کنید؛ علاوه‌بر این برای مهار نوسانات برق نیز از ترانس‌های ویژه کاربرد کنید.

نحوه ی تست فن یخچال سامسونگ

عیب‌یابی ریزبین پیش از تعمیرات هر دستگاهی حرف اول را می‌زند؛ قبل از تعمیر یا تعویض درست و حسابی فن یخچال سامسونگ باید مطمئن شویم که آیا این تکه ویران شده است یا خیر؟ جهت انجام این پیشه ابتدا باید برق یخچال را قطع کنید و سپس ولتاژ ۲۲۰ ولت را به فن آن متصل کنید؛ اگر که فن آغاز به چرخیدن کرد یعنی اینکه تندرست است و هیچ مشکلی ندارد ولی درصورتی که فن یخچال هیچ عکس‌العملی از خودش پرتو نداد یعنی اینکه به تعمیر و به شایستن خیلی بسیار به تعویض دربایستن دارد؛ به همین راحتی می‌توانید بفهمید که فن یخچال سالم است یا خیر؟

فن داخلی یخچال

هوای خنک درون یخچال که به سلامت مواد غذایی کمک می‌کند به کمک فن درونی یخچال فرآوری می‌شود؛ درواقع این فن هوای گرم را به هوای سرد تبدیل کرده و مایه می‌شود که پروسه انجماد سریع‌تر سپریدن شود؛ بدیهی است که خرابی فن درونی یخچال، موجب می‌شود که یخچال خوب خنک نکند و هوای سرد داخل آن به هوای گرم تبدیل شود.

فن کمپرسور یخچال

فن کمپرسور در پشت یخچال پیمان دارد و به این انگیزه به آن فن کمپرسور گفته می‌شود که در ساحل کمپرسور یا همان موتور یخچال پیمان گرفته است و وظیفه خنک کردن آن را برعهده دارد. ویرانی فن کمپرسور یخچال می‌تواند خیلی خطرناک باشد چراکه شدنی موجب سوختن موتور یخچال شود؛ از بارزترین نشانه‌ ویرانی فن کمپرسور می‌توان به خاموش شدن ناگهانی یخچال اشاره کرد.

فن اواپراتور یخچال

آیا تاکنون برای شما پیش آمده است که از تقدیر فریزر، صدای ناهنجار بشنوید؟ درواقع شنیده شدن صدای ناهنجار از قسمت فریزر یا زمان بردن یخ‌سازی در یخچال نشان‌دهنده ویرانی فن اواپراتور یخچال است که وظیفه آن گردش هوا در سیم‌پیچی‌ها می‌باشد.

تعمیر فن یخچال سامسونگ

در چهره بروز هر یک از نشانه‌ها و علائم ویرانی فن یخچال که به آن‌ها اشاره کردیم با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید؛ تکنسین‌های این مرکز بعد از تماس شما به محل باره نظر اعزام می‌شوند لغایت خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ را به شما ارائه دهند. تکنسین‌های نمایندگی یخچال سامسونگ با عیب‌یابی ریزبین منشأ بروز دشوار در یخچال را پیدا کرده و درصورتی که ویرانی فن یخچال سامسونگ علت اصلی بروز سخت در این دستگاه باشد در چهره امکان به تعمیرات تخصصی آن می‌پردازند؛ درنهایت نیز با آزمایش و رسیدگی نهایی یخچال سامسونگ از رفع دشوار آن اطمینان حاصل می‌کنند و این دستگاه را مشابه روز نخست بدون هیچ مشکلی به شما تحویل می‌دهند.

تعویض فن یخچال سامسونگ

در صورت ویرانی فن یخچال سامسونگ می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ در محل توسط نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ بهره‌مند شوید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید لغایت تکنسین‌های آن به محل مورد نظر اعزام شوند. کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ با بررسی ریزبین فن یخچال امکان تعمیر یا جایگزینی آن را بررسی می‌کنند و درصورتی که نتوان این تکه را تعمیر کرد آن را به چهره تخصصی با سرعت و کیفیت فوقانی تعویض می‌کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ از تکنسین‌های متخصصی در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه برخوردار می‌باشد که به نکوداشتن با همگی مشکلات یخچال سامسونگ و نحوه برطرف کردن آن‌ها آشنایی دارند از این‌رو می‌توانند عیب‌یابی و تعمیرات یخچال سامسونگ را با سرعت و کیفیت بالایی اتمام دهند؛ با این هستی می‌توانید با خیال آسان عیب‌یابی و تعمیرات یخچال خویش را به نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ بسپارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =