نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ

لوله کشی توکار کولر گازی شرکت بزرگ سامسونگ به عنوان یک غول صنعتی در زمینه های مختلفی فعالیت میکند که یکی از این زمینه ها تولید و فروش کولر های گازیست. کولرهای گازی سامسونگ با ظرفیت سرمایش بالا و طراحی های خاص حاصل فکر مهندسان کره ای بوده که به بازار عرضه میشود.

نمایندگی سامسونگ با به خدمت گرفتن نیرو های متخصص و حرفه ای مراحل نصب این کالای خانگی را پس از فروش بر عهده میگیرد. یکی از قسمت های مهم، است که نمایندگی سامسونگ در محل مورد نظر خریدار اقدام به نصب مینماید. از جمله مواردی که نمایندگی سامسونگ در مراحل نصب لوله کشی توکار رعایت کرده و انجام میدهد میتوان به نصب لوله های رابط کولر گازی، کابل فرمان، لوله درین (لوله آب) اشاره کرد که با دانش کاربردی پس از طراحی نحوه استتار، لوله ها نصب میشوند.

لوله کشی توکار کولرگازی چیست؟

لوله کشی توکار کولر گازی چیست ؟ امروزه انواع دستگاه های خنک کننده زیر مجموعه ایرکاندشن ها و کولر ها، هر ساله با نو آوری شرکت ها وارد بازار میشوند. علاوه بر اصل کار که تهویه محیط هست؛ ایمنی سطح کار چه در طول ساخت ساختمان چه پس از آن به امری غیر قابل اجتناب تبدیل شده است که توجه مستقیم به این امور به یکی ازباید ها در ساختمان سازی و معماری بنا ها تبدیل شده است.

چرا لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ ؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت: زیرا راه حلی ایمن و بسیار کاربردی به حساب می آید. برای مثال: در روش لوله کشی توکار کولر گازی لوله ها از ضربه، خط و خش، رطوبت های خارجی و… در امان میمانند و به واسطه همین امنیت بالا و احتمال خرابی در پایین ترین سطح ممکن قرار میگیرد.

از نظر دیگر، اساسا این روش برای داشتن نمای زیبا تر طراحی شده و به وجود آمد. از این جهت تفاوتی با شیوه های دیگر توکار نداشته و یکی از مهم ترین دلایل وجود آن زیبایی نمای نهایی ساختمان است. اما لوله کشی توکار کولر گازی سامسونگ در کنار مزایا معایبی نیز دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

خرابی های احتمالی سیستم لوله کشی توکار کولرهای گازی

آسیب دیدن لوله های مسی در لوله کشی توکار:

یکی از مشکلات احتمالی اولیه و خرابی ها در نصب و لوله کشی ، شکستن لوله های مسی در روند تکمیل ساختمان است. به دلیل این که، در بعضی نواحی(یونیت ها داخلی) طبق اصول، لوله ها باید بیرون دیوار نصب شوند که فاصله ای ۶۰ سانتی متری از سطح دیوار دارند که اکثرا به خاطر همین موضوع در مراحل بعد تکمیل ساختمان مانند گچ کاری امکان شکستن یا آسیب دیدن چنین لوله هایی بالا میرود.

امکان ریختن آب از محل لوله درین درلوله کشی توکار:

یکی دیگر از مشکلات احتمالی مسدود شدن لوله درین(لوله آب) است که بر اثر رعایت نکردن نکاتی از جمله : نپوشاندن سر و ته لوله با درپوش های مخصوص که موجب انسداد لوله و ریختن آب درین از دریچه اصلی و امکان آسیب دیدن کاغذ دیواری یا رنگ دیوار و… میشود.

نکات مهم در انجام لوله کشی

نکاتی مهم و عمومی در نصب کولر گازی وجود دارد که باید رعایت بشوند، برای مثال باید نصاب و لوله کش کولر با لوله کش ساختمان در حال ساخت هماهنگ باشد که لوله های مسی در تضاد لوله درین (لوله آب) نصب نشوند.

دیگر نکته مهم مهار کردن درست لوله ها، کنترل صحیح در هنگام و بعد از اتمام کار برای نریختن مصالح ساختمانی روی لوله های مسی و درین، پیشگیری از شکستگی و ضرب دیدگی با استفاده کردن از رابط های زانویی و مقاوم است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =