دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

یکی از اقدامات اولیه ی استفاده از تلویزیون خریداری شده، مرتب کردن و تنظیم کانال ها است. تنظیم کانال مواردی چون حذف کانال های ناخواسته، ویرایش نام سرویس های قابل ارائه ی دستگاه و  یا تغییر ترتیب کانال های دیجیتال ذخیره شده در تلویزیون را در بر می گیرد. خوشبختانه امروزه مانند سایر کشورها در ایران نیز می توان از راهکارهای دیجیتال کانال یابی تلویزیون بهره برد. از آنجایی که تلویزیون های سامسونگ کاربران و متقاضیان فراوانی دارد؛ در این مقاله قصد داریم به شرح کلیه ی جوانب مختلف کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ بپردازیم. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر درخصوص نحوه ی شکل گیری هر یک از موارد ارائه شده در این مطلب می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

مراحل کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ

اولین گام برای شکل گیری فرآیند کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ، اتصال سیم های هم محور به برق است. سپس تلویزیون را روشن نمایید. حال باید براساس به نوع و مدل تلویزیون، تنظیمات Set Up یا Channel Selection را یافته و آن را باز کنید. در منوی باز شده، بررسی کنید که تنظیمات روی حالت Cable قرار گرفته باشد؛ در صورتی که تنظیمات بر روی حالت ANT است، آن را به حال Cable تغییر دهید.

در این بخش نوبت به اسکن شبکه های تلویزیونی می رسد. برای این منظور ابتدا منوی Setting تلویزیون را باز کرده و پس از آن گزینه ی Channel Setup یا Setup را انتخاب نمایید. در اینجا صفحه ای برای شما باز خواهد شد که باید در آن گزینه Automatic Scan یا Auto Store را انتخاب نموده و روی دکمه‌ی Enter کلیک کنید. در نهایت نیز لازم است منتظر بمانید تا کانال یابی دیجیتال تلویزیون سامسونگ  به پایان برسد و شبکه‌های موجود به فهرست شبکه‌های تلویزیون اضافه شوند.

حتما بخوانید   تعویض رولر تونر سیاه پرینتر

انواع راهکارهای مرتب سازی کانال های تلویزیون سامسونگ

گیرنده ی دیجیتال اضافه شده به تلویزیون های جدید سامسونگ و سایر برندها امکانی را فراهم ساخته که کاربر بتواند بدون صرف مدت زمان زیادی کانال های تلویزیونی را مرتب کند. البته همچنان تلویزیون ها آپشن کانال یابی آنالوگ را نیز دارند که همچون گذشته با استفاده از آنتن انجام می شود. مراحل مرتب سازی کانال های تلویزیون در بخش های دیجیتال و آنالوگ در عین تفاوت های اساسی دارای روال کلی یکسانی می باشند. تفاوت های این دو روش ریشه در برخی از جزییات کانال یابی دارد که رفاه بیشتری را ارائه می دهد. اما اگر که بنابر هر دلیلی امکان کانال یابی دیجیتال ممکن نباشد، می توانید از شیوه مرتب سازی یا کانال یابی آنالوگ کمک بگیرید.

نحوه ی کانال یابی آنالوگ تلویزیون سامسونگ

برای یافتن کانال های مورد نظرتان در صورتی که کانال یابی دیجیتال سامسونگ امکان پذیر نمی باشد، مراحل زیر را طی کنید:

دکمه ی HOME کنترل تلویزیون را بفشارید.

مسیر تنظیمات/ تنظیم کانال/ تنظیم آنالوگ/ مرتب سازی برنامه ها / را به ترتیب برگزینید.

در این مرحله برنامه ای که خواهان انتقالش هستید را انتخاب کنید.

موقعیت جدیدی را انتخاب کرده و تا شاهد دریافت کانال دلخواه خود باشید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ مجموعه ای فوق تخصصی است که با همکاری تعمیرکاران و مهندسین مجرب و بهره وری از تجهیزات پیشرفته روز دنیا به تمامی تلویزیون های معیوب سامسونگ تولدی دوباره می بخشد. خدمات و سرویس های ویژه ی نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و بر تمامی تلویزیون های قدیم و جدید سامسونگ اختصاص می یابد. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی امور تعمیراتی این دپارتمان براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و به همراه گارانتی های معتبر تضمین می گردد.

حتما بخوانید   کدهای خطای ماشین لباسشویی سامسونگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =