نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

۵ دلیل برای نیاز به گارانتی لوازم منزل

نمی دانید آیا واقعاً به گارانتی خانه نیاز دارید؟ در اینجا پنج دلیل برای انجام این کار آورده شده است! ضمانت AHS خانگی تخفیف لوازم خانگی را ارائه می دهد و در هزینه های تعمیر صرفه جویی می شود.

سال نو همیشه زمان مناسبی برای بررسی نحوه سرمایه گذاری زمان و پول شما است، از جمله راه هایی برای محافظت از بودجه و آماده شدن برای اتفاقات غیر منتظره. این که آیا قبلاً پوشش گارانتی خانه را در نظر گرفته اید یا هرگز به آن فکر جدی نکرده اید، تصمیم بگیرید تا بدانید که چنین پوشش هایی چگونه می تواند به نفع شما و خانه شما در سال جاری باشد. در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا گارانتی خانه سرمایه گذاری خوبی برای سال ۲۰۱۷ است:

  1. حفاظت از بودجه

گارانتی لوازم منزل می تواند با پوشش بسیاری از سیستم ها و وسایل اصلی خانه که تعمیر و تعویض آنها گران است، از بودجه شما محافظت کند. در اینجا برخی از برآورد هزینه های تعمیر و تعویض خانگی بدون مزیت پوشش گارانتی خانه آورده شده است:

ضمانت نامه لوازم منزل یک قرارداد خدمات یک ساله است که تعمیر یا تعویض بسیاری از اجزای اصلی سیستم خانگی و لوازم خانگی را که معمولاً در طول زمان به دلیل فرسودگی معمولی خراب می شوند، پوشش می دهد و به شما در برنامه ریزی برای موارد غیر منتظره کمک می کند.

  1. پیش بینی هزینه ها

 گارانتی خانه می تواند به شما در پیش بینی هزینه های جیب کمک کند. به جای این که حدس بزنید خرابی سیستم در سال ۲۰۲۱ چه هزینه هایی را برای شما به دنبال دارد، ایده بهتری از هزینه هایی که باید انتظار داشته باشید بدست می آورید، که می تواند به شما در برنامه ریزی بودجه خانوار شما کمک کند.

به عنوان مثال، با گارانتی خانه خانگی سپر آمریکایی شما می توانید هزینه برنامه خود را با پرداخت ماهانه یا یک بار پرداخت سالانه کاهش دهید. هنگامی که درخواست خدمات را ارائه می دهید، از قبل میزان هزینه تماس خدمات تجاری (TSF) را که زمانی که پیمانکار برای تشخیص مشکل تحت پوشش یا انجام خدمات به خانه شما می آید، تعیین می کنید. با گارانتی AHS Home Home، می توانید هنگام ثبت نام مقدار TSF را انتخاب کنید، که می تواند کنترل مالی بیشتری را ارائه دهد. هرچه TSF بالاتر باشد، هزینه پرداخت شما کمتر است و برعکس. ضمانت نامه خانگی علاوه بر کمک به حفظ بودجه شما، می تواند به شما در پیش بینی بودجه کمک کند.

  1. محافظت اضافه شده است

گارانتی خانه می تواند مکمل بیمه استاندارد صاحبخانه باشد. بر خلاف بیمه صاحبخانه، ضمانت نامه لوازم منزل یک قرارداد خدمات است که لوازم اصلی و اجزای سیستم خانه را در صورت خرابی به دلیل فرسودگی معمولی تحت پوشش قرار می دهد – مواردی که اکثر بیمه نامه های صاحبان خانه شامل آنها نمی شود. در حالی که ضمانت خانه همراه خوبی برای بیمه استاندارد صاحب خانه است، اما جایگزینی برای آن نیست.

  1. مدیریت زمان

زمان پول است و ضمانت خانه می تواند در وقت ارزشمند شما صرفه جویی کند. به نظر می رسد خرابی سیستم خانه و لوازم خانگی همیشه در بدترین زمان ممکن اتفاق می افتد و می تواند شما را در تلاش برای یافتن کمک در دسترس از یک پیمانکار مطمئن قرار دهد. به جای جستجوی دیوانه وار برای کمک تعمیر، اگر مورد تحت برنامه ضمانت خانه قرار گرفته است، یک منبع آماده برای تماس دارید. AHS درخواستهای خدمات را بصورت شبانه روزی یا آنلاین به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می کند. آنها به مشتریان در ارتباط با پیمانکاران خدمات مجرب و مستقل کمک می کنند تا خرابی خدمات را برطرف کنند.

  1. پس انداز ارزش افزوده

گارانتی خانه می تواند فرصتهای اضافی پس انداز ارائه دهد. به عنوان مثال، برنامه تخفیف لوازم خانگی AHS قیمت ویژه تخفیف دار را برای مشتریان دارای گارانتی خانگی در زمینه لوازم خانگی با کیفیت بالا افزایش می دهد و برنامه فیلتر AHS 30 تا ۵۰ درصد تخفیف در تهویه مطبوع و فیلترهای کوره برای خانه مشتریان ارائه می دهد. علاوه بر این، مشتریان اطلاعات مفید مدیریت خانه را دریافت می کنند که می تواند به مشتریان در اداره کارآمدتر خانه هایشان کمک کند. از صفحه تخفیف AHS برای مشاهده لیست به روز تخفیف های ضمانت خانه و کدهای تبلیغاتی دیدن کنید.

پوشش گارانتی خانه ممکن است کمتر از آنچه فکر می کنید هزینه داشته باشد. با گارانتی AHS Home، حتی می توانید از بین برنامه های سفارشی که به شما امکان انتخاب گزینه های پوشش را می دهند، انتخاب کنید. سال نو را با حفاظت از گارانتی خانه جدید برای ارزشمندترین سرمایه گذاری خود آغاز کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =