نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

در این مقاله قصد داریم شما را با ۵ نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ آشنا کنیم. یک جاروبرقی سامسونگ خوب کلید تمیز کردن خانه در کوتاه ترین زمان ممکن است. اما چگونه می توانید تشخیص دهید که دستگاه شما، خواه یک جاروبرقی سامسونگ باشد یا یک مدل کیسه دار یا بدون کیسه، در اینجا پنج علامت هشدار وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

5 نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ
۵ نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ

عمر طولانی یکی از ۵ نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ

میانگین طول عمر یک جاروبرقی سامسونگ متوسط ​​حدود شش سال است. می‌توانید مواردی مانند فیلترهای مسدود شده، رول‌های برس گیر کرده، شیلنگ‌های فرسوده، باتری‌های جاروبرقی سامسونگ کهنه و فرسوده و لوازم جانبی شکسته را تعمیر یا تعویض کنید. اما اگر عیب بزرگی مانند خرابی کلید یا موتور سوخته دارید، باید برای تعمیرات یا یک جاروبرقی سامسونگ کاملاً جدید فنر بزنید.

هنگامی که جاروبرقی سامسونگ شما بیش از سه سال از عمر آن می گذرد، تعمیر و تعویض قطعات می تواند به اندازه یک جاروبرقی سامسونگ جدید هزینه داشته باشد، به خصوص برای مدل های ارزان تر. اما تعمیرات برای مدل های گران تر می تواند ارزشمند باشد، بنابراین ارزش بررسی آن را دارد.

البته، هزینه‌های تعمیر و جایگزینی تنها موردی نیست که باید مورد توجه قرار گیرد – تأثیرات زیست‌محیطی وسایلی که به محل دفن زباله می‌روند نیز وجود دارد. در حالت ایده آل، تعویض همیشه آخرین راه حل خواهد بود، اما شما باید بررسی کنید که آیا ارزش تعمیر یک دستگاه ارزان قیمت را دارد، اگر احتمالاً عمر کاری آن به پایان رسیده باشد.

چند تعمیر وجود دارد که می توانید خودتان انجام دهید: ما در مورد مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ و نحوه رفع آنها صحبت می کنیم.

عدم مکش صحیح یکی از ۵ نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ به معنای واقعی کلمه یک کار دارد: مکیدن خاک و زباله از روی زمین. اگر مکش جاروبرقی سامسونگ شما شروع به مکیدن کرده است، نترسید – قبل از شروع به جستجوی جاروبرقی سامسونگ باید چند نکته را بررسی کنید.

از دست دادن مکش می تواند به دلیل مواردی مانند انسداد در شیلنگ باشد که معمولاً فقط مستلزم جدا کردن اجزای جداشدنی و بررسی هرگونه انسداد است. یا شاید کیسه جاروبرقی سامسونگ یا ظرف گرد و غبار پر است و نیاز به تخلیه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دلایل عدم مکش صحیح جاروبرقی به مقاله « ۵ دلیل از دست دادن مکش جاروبرقی سامسونگ » مراجعه کنید.

5 نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ
۵ نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ

فیلتر خراب است

فیلتر را نیز بررسی کنید: اگر کثیف یا گرفتگی باشد بر مکش تأثیر می گذارد. فقط قبل از شروع شستن دستگاهتان بررسی کنید که چه نوع فیلترهایی دارد – به عنوان مثال، فیلترهای HEPA معمولاً قابل شستشو نیستند، اما می‌توان آن‌ها را برای از بین بردن رسوب آن برس زد. ممکن است متوجه شوید که تعویض فیلترها به دستگاه شما جان تازه ای می بخشد.

اما اگر همه چیز را امتحان کرده اید و جاروبرقی سامسونگ شما هنوز مکش ندارد، ممکن است وقت آن رسیده باشد که آن را مکیده و یک جاروبرقی سامسونگ جدید بخرید.

صدای آن از قطار باری بیشتر است

متأسفانه چیزی به نام جاروبرقی سامسونگ بی صدا وجود ندارد. اما اگر سر و صدا بیش از حد به نظر می رسد یا صداهای جدیدی وجود دارد که قبلاً نشنیده اید، ممکن است وقت آن رسیده است که در vac خود را با چیزی آرام تر معاوضه کنید.

جاروبرقی سامسونگ های مدرن بسیار کم صدا هستند، اما برخی از آنها بی صداتر از بقیه خواهند بود. وقتی جاروها را آزمایش می کنیم، نویز را در بالاترین میزان توان اندازه گیری می کنیم تا ببینیم چقدر بلند است.

کم صداترین دستگاه در تست های ما ۶۳ دسی بل (دسی بل) است، در حالی که بلندترین آن ۸۲ دسی بل است. به عنوان یک نقطه مقایسه، یک مکالمه معمولی معمولاً حدود ۶۰ دسی بل است، در حالی که ترافیک شهری حدود ۸۰ دسی بل است.

ما در بررسی‌های جاروبرقی سامسونگ خود سطوح نویز را گزارش می‌کنیم تا به شما در انتخاب بی‌صداترین مدل کمک کنیم.

تمایل به خرید جاروبرقی نو یکی از ۵ نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ یک دستگاه بسیار ساده است، درست است؟ آن را روشن کنید، گرد و غبار را بمکید، کیسه را خالی کنید، آن را کنار بگذارید – برای روزها کف را تمیز کنید!

خوب، آنقدرها هم ساده نیست. با پیشرفت فناوری جاروبرقی سامسونگ، عملکرد آن نیز افزایش می یابد. بنابراین، در حالی که هوور که والدین شما در دهه ۱۹۷۰ داشتند، در آن زمان در لبه نوآوری بود، اکنون عملاً یک مصنوع باستانی است.

جاروبرقی سامسونگ ها را بچسبانید

زمانی که جاروبرقی سامسونگ‌های چوبی برای اولین بار وارد بازار شدند، عموماً جاروبرقی سامسونگ‌های بشکه‌ای یا عمودی پایین‌تر در نظر گرفته می‌شدند و فقط برای مرتب کردن کوچک در بین جاروبرقی سامسونگ «مناسب» خوب بودند. اما پیشرفت در فناوری به این معناست که در حال حاضر برخی از مدل‌های با کارایی بالا در بازار وجود دارد که در تست CHOICE برتری دارند و بسته به خانه شما (نوع طبقه، اندازه و چیدمان و غیره)، ممکن است متوجه شوید که یک جاروبرقی سامسونگ عالی است. تمام چیزی که واقعا نیاز دارید

اما قبل از اینکه واکس بشکه ای خود را چمن کنید، فقط مطمئن شوید که یک جاروبرقی سامسونگ چوبی می خرید که عملکرد خوبی دارد. ما دریافته‌ایم که جاروبرقی سامسونگ‌های چوبی در انتهای گران‌تر بازار معمولاً آنهایی هستند که می‌توانند از جاروبرقی سامسونگ‌های سنتی و عمودی بهتر عمل کنند. برخی از بازیگران به شدت ضعیف هستند که ارزان هستند، بنابراین برای خرید یکی از آنها غافل نشوید.

عملکرد باتری نیز در حال بهبود است، بنابراین اگر شارژر قدیمی شما شارژ خود را حفظ نمی کند، می توانید باتری را ارتقا دهید (اگر این گزینه برای مدل شما است). اما در غیر این صورت ممکن است لازم باشد روی محصول جدیدتری سرمایه گذاری کنید که عمر باتری بیشتری دارد.

همانطور که گفته شد، باتری ها به طور متوسط ​​۴ ساعت و نیم شارژ می شوند تا فقط ۱۳ دقیقه با قدرت کامل استفاده کنند، بنابراین یک وای جدید ممکن است پاسخی برای همه مشکلات شما نباشد. برای دریافت تصویر کامل، نظرات وکیوم چوب ما را بررسی کنید.

5 نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ
۵ نشانه خرید جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ ربات

اگر می خواهید احساس کنید که در آینده زندگی می کنید، یک جاروبرقی سامسونگ رباتی فقط بلیط است. اگرچه آنها در انواع خاصی از خانه ها بهترین کار را دارند، بنابراین اگر در خانه ای فرش شده با تعداد زیادی پله زندگی می کنید، ممکن است برای شما مناسب نباشند.

اما آنها می توانند کار معقولی را برای تمیز نگه داشتن کف های سخت در هنگام اجرا به صورت روزانه انجام دهند (اگرچه شما احتمالاً هنوز هم نیاز دارید که هر از گاهی با جاروبرقی سامسونگ استاندارد خود تمیزی کامل تری انجام دهید).

نیازهای شما تغییر کرده است

شاید شما از یک خانه چهار خوابه کاملاً فرش شده به آپارتمانی با کف چوبی کوچک شده اید – در این صورت، جاروبرقی سامسونگ فوق العاده مستحکم شما احتمالاً اکنون بیش از حد خواهد بود. و اگر تحرک شما تغییر کرده است، ماشینی می خواهید که سبک تر و استفاده آسان تر باشد.

شاید شما به تازگی بچه دار شده اید و می خواهید جاروبرقی سامسونگ پر سر و صدای قدیمی خود را با یک جاروبرقی سامسونگ بی صدا جایگزین کنید که زمان چرت زدن را مختل نمی کند. یا شاید کودک شما آلرژی داشته باشد و برای از بین بردن کنه های گرد و غبار، گرده گل و شوره حیوانات خانگی به یک جاروبرقی سامسونگ با فیلتر HEPA نیاز دارید.

در هر شرایطی که هستید، تغییرات در سبک زندگی شما ممکن است به این معنی باشد که واکس فعلی شما دیگر برای شما کار نمی کند. قبل از خرید، مطمئن شوید که مزایا و معایب هر نوع جاروبرقی سامسونگ را می دانید. بررسی جاروبرقی سامسونگ ما را بررسی کنید تا مطمئن شوید که جاروبرقی سامسونگ مناسب خود را انتخاب می کنید.

شما می توانید برای مشاوره درباره خرید جاروبرقی، با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =