نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پ 145، طبقه 5، واحد 18- مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ- تماس: 66097851 (7 خط), 66030825-021

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859   شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443  
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ماشین ظرفشویی سامسونگ راحتی زیادی را به زندگی پرمشغله ما می آورد. اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آنطور که باید تمیز نمی کند، فوراً با تکنسین تماس نگیرید. ممکن است دستگاه شما به خوبی کار کند، و ممکن است آب سختی در آن جریان داشته باشد که مانع از تمیز شدن کامل ظروف شما می شود. مراقب این علائم باشید تا ببینید آیا آب سختی در ماشین ظرفشویی سامسونگ شما جاری است یا خیر.

به لکه ها نگاه کن

لکه های ابری قابل مشاهده ترین و محسوس ترین اثر آب سخت بر روی ظروف شماست. بقایای کدر و سفیدی که روی لیوان و ظروف نقره‌ای شما باقی می‌ماند در واقع از آن نمک‌های آزاردهنده‌ای است که وقتی آب از ظروف شما تبخیر می‌شود، باقی می‌ماند.

اما نمک های معدنی فقط روی ظروف شما نیستند. آنها همچنین روی هر سطح ماشین ظرفشویی سامسونگ شما جمع می شوند. این نمک ها می توانند منجر به زنگ زدگی و خرابی احتمالی قطعات گران قیمت مانند پمپ ها و عناصر گرمایشی شوند.

ظروف تمیز قرار نیست بویی بدهند

یکی دیگر از راه های مشخص برای تشخیص اینکه آیا ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آب سختی دارد یا خیر، بوییدن ظروف پس از گذراندن چرخه تمیز کردن است. آب سخت می تواند بوی فلزی نسبتاً خشنی از خود به جا بگذارد و استفاده از ظروف شما را ناخوشایند کند.

استفاده بیش از حد از مواد شوینده

ظروف کدر و بدبو ممکن است باعث شود فکر کنید که فقط باید کمی بیشتر از حد معمول مواد شوینده اضافه کنید، اما گول نخورید! استفاده بیش از حد از مواد شوینده در واقع می تواند باعث ایجاد کف صابون شود که شست و شوی مناسب را برای ظروف شما سخت تر می کند. بعلاوه، مجبور خواهید بود بیشتر اوقات مواد شوینده ظروف بخرید، که ممکن است هر سال بیش از حد انتظار شما هزینه داشته باشد.

کف صابون

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، مواد معدنی موجود در آب سخت زمانی که با محصولات پاک کننده ترکیب می‌شوند، به سختی محلول تشکیل می‌دهند و این می‌تواند پوسته‌دار و کف صابون سفید را در وسایل شما باقی بگذارد. کف صابون تقریباً در هر نقطه از ماشین ظرفشویی سامسونگ شما جمع می شود که می تواند از تمیز شدن کامل ظروف شما جلوگیری کند و آثاری از باکتری در آنها باقی بماند.

عمر کوتاه تر لوازم خانگی

این یک شاخص بزرگ از مشکلات آب سخت است. به طور معمول، ماشین های ظرفشویی سامسونگ قرار است بین نه تا یازده سال کار کنند. از آنجایی که آب سخت بر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما تأثیر مضری می گذارد، این طول عمر به شدت کاهش می یابد. تجمع مواد معدنی آب سخت می تواند کارایی ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را کاهش دهد که نیاز به یک لوله کش یا تکنسین خبره را افزایش می دهد. این می تواند قبض آب و برق شما را بالا ببرد یا شما را مجبور به خرید یک ماشین ظرفشویی سامسونگ کاملا جدید کند.

به یاد داشته باشید: ماشین ظرفشویی سامسونگ شما معیوب نیست، مشکل آب سخت است. تشخیص زودهنگام این علائم به شما کمک می کند تا عمر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را حفظ کرده و سریعتر به راه حل برسید. اگر در مورد ظروف کدر یا کف صابون گیج شده اید، اجازه دهید یک متخصص نگاهی به دستگاه شما بیندازد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =